Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeçler 30 Haziran - 6 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,108
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeçler 30 Haziran - 6 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu, burcunuzun yöneticisi Ay, hafta başı zihninizi parasal konular, maddi alanlarınıza yoğunlaştırırken, bu hafta çarşamba gününe kadar eğlence hayatınız, tatil, iyi vakit geçirmek ve dinlenmek adına planlarınıza yoğunlaşacaksınız. 

Planlarınızı yaparken, maddi dengelerinizi iyi ayarlamalı ve tatil organizasyonlarınızda bütçenizi programlamalısınız.

Yengeç burcu haftalık yorum

Bu haftanın sizin için önemli bir etkisi gerileyen Merkür'ün salı gününden itibaren düzelmesi. Merkür yaklaşık 3 haftadır sizi geçmişle hesaplaşma, kontrol edemediğiniz giderler ve maddi dengesizlikler, depresif ruh hali ile hayli yormuştu ve artık üzerinizdeki blokajlar çözülüyor. 

Merkür rötardan çıkmasıyla hemen düzelmez. Gerilemenin ardından bir süre durağan pozisyonda kalır. Yani gerilemez ama ilerlemez de. 

Merkür'ün hayatınızda bir süredir kurduğu blokajı kalksa da, bu hafta boyunca özellikle gelir gider dengeleriniz adına ilerlemek ve sonuç almak halen zorlayıcı olabilir. Bu hafta sonuna, özellikle çarşamba gününe kadar şartları zorlamayın. İlerlemek adına önümüzdeki haftadan itibaren etkiler hız kazanacak.

Burcunuzun yöneticisi Ay'ın hareketleri sizi diğer burçlara göre biraz daha fazla etkiler ve bu enerjiler günlük hayatınızda önemlidir. Bu hafta Ay iki kez açısız dediğimiz bir pozisyonda kalacak, boşlukta olacak. 

Ay'ın açısız pozisyonlarından ilki, salı günü saat 14.00'dan çarşamba günü öğle saatleri arasında olacak. 

Salı 14.00 ile çarşamba günü öğle saatleri arasında maddi konular, bankalarla olan işler, tatil ve eğlence organizasyonlarınız, otel rezervasyonları gibi konularda beklemede kalmalısınız. Bu aralığı günlük rutinlerinizle tamamlayın, ama başlangıç yapmamaya çalışın.

Ay'ın açısız kaldığı diğer bir aralık cuma günü sabah 07.00'dan, yaklaşık olarak öğlen 13.00'a kadar olan bölüm. 

Cuma günü öğle saatlerine kadar kısa seyahatler ve ilgili planlar, kardeşler ve yakın çevreniz ile ilgili durumlar, çevrenizle olan iletişim, önemli haberleşmeler, teknolojik alımlarda beklemede kalmanız ve cuma günü 13.00'dan sonra adım atmanız doğru olur.
 
Cuma günü 13.00'dan sonra Ay'ın ev ve aile alanınıza girmesiyle, pazar gününe kadar evinizle ilgili bitmemiş konular, dekorasyon veya tamiratlar, ailenizle ilgili faaliyetler sizin için öne çıkıyor. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat