Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeçler 21 - 27 Temmuz 2014 haftası neler yaşayacak?

1,557
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeçler 21 - 27 Temmuz 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu, bu hafta çarşamba öğleye kadar olan dönemde aktif olacak  Ay'ın hareketi, sizi iç dünyanıza çevirirken, sinirsel bozukluklara ve gerginliklere fazlasıyla yakın tutacak. Geçmişe bağlı konulara, özellikle aileniz ve yakınlarınızla ilgili eski konulara fazlasıyla takılı kalabilirsiniz. 

Yengeç burcu haftalık yorum

Genel olarak çarşamba gününe kadar olan dönemde zihniniz daha takıntılı ve gerginliğe açık olabilir. Bu nedenle hafta ortasına kadar olan dönemde kendinizle fazla kalmadan ve yorulmamaya çalışarak daha çok rahatlatıcı konulara odaklanmaya çalışın. Olayların üzerinde fazla düşünmeyin ve meselelerin içinde kaybolmaktansa, sonuç odaklı olmaya çalışın. Bu etkiler perşembe ve cuma günü Ay?ın burcunuza seyahati ile rahatlarken, güncel işlerinize daha kolay adapte olabileceksiniz. 

Bu hafta sizin için önemli konuları, çözümsel yaklaşımları, kontak ve anlaşmaları ve genel olarak iş akışınızı daha çok perşembe ve cuma günleri üzerine planlamanız daha rahat hareket etmenize destek verir.

Güneş, çarşamba gününden itibaren burcunuzdan çıkarak Aslan'a geçiyor ki yaklaşık bir aylık süreçte parasal konular sizin için önemli olacak. 
Güneşin Aslan'da Jüpiter ile yapacağı ortaklık, maddi konulardaki akışınızı rahatlatırken, bankalar, önemli ve büyük kurumlarla finansal kontaklarınız adına da destekleyici enerjileriniz olacak. 

Kendinizi ifade ederken daha rahat ve iyimser enerjiler içinde olacağınız için, hem maddi konularda, hem de iş görüşmelerinde çarşamba gününden sonra rahatladığınız alanlara geçiyorsunuz.

Hafta sonu etkili olacak Yeni Ay, maddi konularda yeni açılımlar ve güzel fırsatlar getirebilir. Bu enerjileri bu haftadan ziyade önümüzdeki hafta daha etkili hissedebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat