Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu Nisan 2015'te neler yaşayacak?

1,777
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu Nisan 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu, 4 Nisan'da gerçekleşecek Ay tutulması aile, ebeveynleriniz, başta anneniz ve kadınlarla olan ilişkilerinizle ilgili hassasiyetler veriyor. Eviniz veya yaşam alanınızla ilgili birden gelişen durumlar söz konusu. Bir süredir beklettiğiniz konularla artık yüzleşme yaşayabilirsiniz. Ailenizle ve ebeveynlerinize daha fazla zaman ayırmak zorunda kalabilirsiniz. Tutulma kariyer alanlarınızı da etkileyeceği için nisan, hatta mayıs ayı boyunca kariyer ve iş hayatınızda kontrol etmekte zorlanabileceğiniz, sizin dışınızda gelişmeler yaşanabilir. 


11 Nisan'da Venüs'ün sizi zorlayan bir alana geçmesiyle, ay boyunca beraberlikleriniz, aşk hayatınız adına bazı sorunlar yaşanabilir. Öncelikle duygusal konularda sorunlardan kaçma, yüzleşememek, olayları kapatmaya veya görmemeye çalışmak söz konusu olabilir. Gizli ilişkiler, platonik duygulara dönük olacaksınız. Beğendiğiniz birine duygularınızı açmakta zorlanabilirsiniz. Maddi alanlarda ise giderlerinize dikkat etmek ve planlı hareket etmek doğru olur. 

15 Nisan'da sosyal alanlarınıza geçecek olan Merkür, ticari bağlantılar ve arkadaş çevrenizden gelen destekler ile sizi rahatlatıyor. Bu süreçte fikirlerine önem verdiğiniz birinden destek almanız, dertlerinizi paylaşmanız veya size yol gösterilmesi söz konusu. 

18 Nisan'da kariyer alanınızda gerçekleşecek Yeni Ay ile iş alanlarınızda planlarınızı organize etmek, yeni gelişmeler yaşamak söz konusu. Yeni Aya eşlik edecek Uranüs ile ani başlangıçlar yaşanabilir. 20 Nisan'da Güneş'in burç değiştirmesiyle, planladığınız bir organizasyon veya projeyi hayata geçirmek için fırsatlar yakalamanız, başlayan bir işi geliştirme olanağı yaşayabilirsiniz. Bu süreçte üst düzey veya sözü geçen birinden yardım almanızda söz konusu olacak. Bu noktada dikkat etmeniz gereken, özellikle ayın son haftasında çabuk panikleme, olayları büyütme eğilimleriniz de artacağı için bu ay ele aldıklarınızı sakin değerlendirmeye çalışmanız olmalıdır. 

Ay boyunca dikkat etmeniz gereken önemli konuları sıralarsak, duygusal konularda kırılgan ve hassas olabilirsiniz veya kendinizi rahat ifade edemeyebilirsiniz. Bu nedenle de aşk hayatınızda bu ay biraz daha temkinli olmak doğru olur. Gelir gider dengenizi iyi ayarlamalısınız. Hormonlarınızla bağlantılı sağlık sorunlarınız olabilir, ay boyunca temkinli olun. 

Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. Sevgili Yengeç burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat