Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yaylar 30 Haziran - 6 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

743
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yaylar 30 Haziran - 6 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu, haftanın çarşamba gününe kadar olan bölümünde sizi seyahat, uzun yolculuklar, eğitim, kişisel gelişim alanlarınıza dönük tutacak etkiler, özellikle tatil ve seyahat planlarınız adına faal olmanızı sağlayacak.

Yay burcu haftalık yorum

Yaklaşık 3 haftadır geri harekette bulunan Merkür, salı gününden itibaren düzeliyor. Gerileme boyunca ortaklı alanlar, ticari konular, eşiniz ve partneriniz ile ilgili konularda çözmeniz gereken sorunlarla sizi yoran Merkür, blokajlarını kaldırıyor.

Merkür rötardan çıkmasıyla hemen düzelmez. Gerilemenin ardından bir süre durağan pozisyonda kalır. Yani, gerilemez ama ilerlemez de. 

Merkür'ün hayatınızda bir süredir kurduğu blokajı kalksa da, bu hafta boyunca ilerlemek ve sonuç almak adına, özellikle ikili ilişkileriniz, varsa evlilik planlarınız, ortaklı işlerinizle ilgili dengelerde etkiler sizi bir süre daha beklemeye davet ediyor. Bu alanlarda gelişmeler daha çok önümüzdeki hafta hız kazanacak.

Günlük rutinlerimizde oldukça önemli bir yer tutan Ay, bu hafta iki kez açısız, boşlukta ilerleyecek. 

Ay salı günü, saat 14.00 ile çarşamba günü öğle saatleri arasında boşlukta olacağı için, yeni bir başlangıç yapmamak ve beklemede kalmak astrolojik olarak önemli. Bu süreçte attığınız adımlar daha sonra değişikliğe uğrayabilir. 

Salı günü saat 14.00'dan bir sonraki gün öğle saatlerine kadar özellikle seyahat ve yolculukla ilgili bir sözleşme, rezervasyon ve benzeri adımı aktive etmeyin. Adım atmak için çarşamba öğleden sonrayı bekleyin.

Perşembe günü kariyer ve iş alanlarınız öne çıkarken, özellikle çalışan Yaylar için tempolu bir gün söz konusu. Çalışmıyorsanız günlük rutininiz yoğun olacak. 

Perşembe günü etkileri özellikle iletişimde ve özel ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara açık olacağı için diyaloglarınıza dikkat edin.

Cuma günü saat 13.00'a kadar tekrar boşluğa girecek olan Ay, sabah 7'den, öğlen 1'e kadar iş ve kariyer konularında başlangıçları desteklemiyor. 

Önemli toplantılar, iş görüşmeleri, iş alımları ve çıkarmalar adına yapmanız gerekenleri cuma günü öğleden sonraya almanız doğru olur.

Hafta sonu sosyal alanlar ve arkadaşlarınızla birlikte yapacağınız planlar adına aktif etkiler var. 

Pazar gününe kadar dışa dönük ve aktif olurken, pazar günü sizi içeri çekecek enerjiler, ev ve kendi alanlarınızda kalmanızı daha fazla destekliyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat