Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yaylar 14 - 20 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,157
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yaylar 14 - 20 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu, hafta başı haberleşme trafiğiniz artıyor. Çevrenizle iletişim adına haftanın ilk günü yoğun olacaksınız.

Salı ve Çarşamba günleri su grubunda oluşacak destekleyici açı sizi sezgisel olarak yüksek tutarken, duygularınızla hareket etme eğiliminizde artıyor. Diğer yandan hayatınıza özellikle gizlemek zorunda kaldığınız duygular, ilişkiler adına artık daha cesur adımlar atabileceğiniz ilginç gelişmeler de olabilir.

Ayrıca beklediğiniz maddi gelirler, komisyonlar, prim veya bir alacakla ilgili durumlar yine bu hafta güzel gelişmelere açık olacak.

Merkür bu haftadan itibaren 3 hafta kadar bulunacağı yeni yerde sizi genel olarak her türlü farklı kaynaktan gelecek gelirleriniz ve bu alanlardaki tıkanmaların düzelmesi açısından destekleyecek.

Bu hafta alım satım işlerinde enerjiler sizin adınıza akıcı olmakla birlikte, maddi konularda akılcı davranmanız da önemli. Örneğin kredi veya benzer konularda ihtiyacınızı iyi belirlemek ve adımlarınızı gerçekçi şekilde atmak yine sizin adınıza doğru olacak konular arasında diyebilirim.

Hafta ortasına kadar ev ve aile konularına yönelik olan zihniniz, Perşembe ve Cuma günleri ilişkilerle ilgili alanlarda yeni durumlar getirebilir.

Hafta sonuna doğru bu iki gün özellikle beraberliklerinizde fevri davranmadan ve ani kararlar vermeden önce düşünerek adım atmak önemli olacak. Bu hafta ilişkilerinizde diyaloglarınıza özen gösterin.

Hafta sonu sağlığınıza önem vermelisiniz. Bilhassa boğaz enfeksiyonları açısından dikkatli olmakta fayda var.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat