Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu Nisan 2015'te neler yaşayacak?

1,387
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu Nisan 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu, 4 Nsan'da gerçekleşecek Ay tutulması ile ilişkiler, aşk hayatınız, ilişkilerinize bakışınızda yenilenme ve kendinizi bir anlamda programlama döneminden geçeceksiniz. Hayatındaki hedeflerinizi gözden geçirdiğiniz bu dönemde, yapmanız gerekenleri aktive etmek zorunda kalabilirsiniz. Tutulma dönemi sosyal alanlarınız, dostlarınızla ilgili konuları, duygusal hayatınızı yoğun şekilde etkileyecek. Sizi yoran arkadaşlıklarla yolları ayırma, hedefleriniz, gerçekleştirmek istedikleriniz içinse daha cesur adımlar atma zamanı diyebilirim. 11 Nisan'da karşı burcunuza geçecek Venüs, sizi bu süreçle birlikte ikili ilişkilerinize odaklayacak. Bekarsanız yeni bir beraberlik sürpriz şekilde hayatınıza girebilir veya devam eden bir ilişkide evlilik kararı alabilirsiniz. Öte yandan evlenmek gibi bir planınız varsa 11 Nisan'dan itibaren bu ay destekli etkilerden geçeceksiniz. Bu transit aynı zamanda sizi sosyelleşmeye sevk ediyor. Arkadaşlarınızla görüşme trafiğiniz artarken, tanıştırıldığınız birinden etkilenebilirsiniz. 


15 Nisan'da çalışma alanınıza geçecek olan Merkür, mesleki konularda hızlı gelişmelere de meydan veriyor. İşinizde iletişimin arttığı bu süreçte, birlikte çalıştığınız kişilerden destek alabilirisiniz. 18 Nisan'da gerçekleşecek Yeni Ay aniden hayatınıza birinin girmesine neden olabilir. Önceden tanıdığınız biri ile sürpriz bir beraberlikte yine bu süreçte mümkün olabilir. Yeni Ay çevrenizden gelen destekleri arttırırken, planlarınızı hayata geçirmenizde, hedeflerinizi uygulamakta çevrenizden yardım almanıza da destek verecek. Planlı olmak ve ne istediğinize karar vermek adına yeni ay sizi düşünmeye ve buna göre hareket etmeye bir anlamda davet edecek. 

20 Nisan'da çalışma alanınıza geçecek olan Güneş ile, insiyatif almak, işinizde sorumluluklarınızın artması, kendinizi daha rahat ispat etmek, ele aldığınız işleri yürütmek adına becerikli olmanızı sağlıyor. Ancak özellikle ayın son haftası üstlerinizle olan ilişkilerinizde tepkisel olmaktan ve ön yargılı hareket etmekten kaçınmalısınız. Yönetsel konularda ani gelişmeler, iş akışınızda zorlanmanıza neden olabilir. 

Bu ay genel olarak çevrenizle iletişimize ayın son çeyreğinde biraz daha özen göstermek gerekiyor. Sağlığınızda ise üreme organları ile idrar yolları ay boyunca hassas alanlarınız arasında. Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. Sevgili Yay burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat