Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu erkeği hangi mesleklerde başarılı olabilir?

23,029
kez izlendi
Puan: 4.58 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu erkeği hangi mesleklerde başarılı olabilir?

Yay erkeği ulaşım, iletişim, basın yayın, görsel sanatlar, sahne sanatları, uluslararası hukuk, uluslararası ilişkiler, elçilik alanında çok başarılı olur. Diplomatik bir yapıya sahiptir. İnancı çok gelişkindir. Yay burcu peygamberler burcudur, hukukçular burcudur. Çünkü adalet koyucudur. Onların burçlarına hakim olan Jüpiter'dir.

Hızlı yükselirler

Abartılıdırlar. Ellerine aldıkları şey bereketlenir, büyür. Ticarette, reklam sektöründe başarılıdırlar. Akademik alanların hemen hemen her branşında çok başarılı olabilirler. Yükselirler, hızla gelişirler ve etraflarına da bu konuda ihtiyacı olanları toplayarak, sosyal hizmetler alanında daha güçlü olurlar.

Spor aletleri satabilir

Kendi işini kuranlar daha ziyade ikinci dekanatlı Yaylardan (ikinci 10 günlük dilim) çıkar. Bunlar müsteşarlık, danışmanlık, hekimlik, hukuk büroları gibi yerleri bir araya getirmekten, bu oluşumları kurup sürdürmekten çok zevk alırlar. Bu alanda çok başarılı olurlar. Yay burçları gruplara ayrılmak durumunda. Birinci dekanatlı Yaylar kurumların içinde çalışarak yükselir. O şirketin, kurumun yükselmesini ve iyileşmesini sağlayacaklardır. İkinci dekanatlı Yaylar ise kendi işini yapmaktan zevk duyar. Daha takım ruhuyla hareket eder. Spor eşyaları satabilir, spor aletleri satabilir, ortopedik cihazların alım satımını yapabilir. Itriyat deposu açabilir. Üçüncü dekanatlı Yaylar ise sanat aleminde çok yükselirler. Kendi işlerini yapmaktan hem zevk alırlar hem de başarılı olurlar.

Gürültücüdür

İlişkilerine gelince... Yayların sosyal ilişkiyle ilgili en küçük bir problemi yoktur. Sadece gaf yaparlarsa kalp kırabilirler. Ama onların şirinliğine kimse hayır diyemeyeceği için son derece sıcak, sorunsuz, kavgasız bir iş ortamları vardır. Gürültücüdürler, çok hareketli olurlar. İlişki içinde oldukları insanlarda sukunet, sakinlik bulmak zordur. Alır, zıplatır, eğlendirir ve yürür gider.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat