Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Vine videosu nasıl çekilir?

9,994
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Vine videosu nasıl çekilir?

Vine kullanıcıların kısa ve yaratıcı cideolar çekip bunları Twitter ya da Facebook gibi sosyal mecralarda veya kendi Vine timeline'ında paylaşabildiği bir mobil video uygulaması. Vine Android, iOS ve Windows telefonlarda kullanılabiliyor. 


Vine videosu çekerken çeşitli çekim hileleri ile son derece orijinal ve çarpıcı videolar çekmek mümkün. Vine ile stop motion videolar çekilebiliyor. Vine ile video çekmek son derece kolay. Uygulamayı açmak ve video çekme tuşuna basılı tutmak yeterli. Kullanıcı basılı tuttukça Vine kayıt yapıyor. Bırakınca kayıttan çıkıyor. 

Bu hali ile kullanıcı isterse duvarlardan geçiyormuş gibi videolar çekebiliyor veya aniden yok olup başka bir yere ışınlanıyormuş etkisi yaratabiliyor. Vine en çok 8 saniyelik videolar çekmenize olanak tanıyor. 

Şu an milyonlarca takipçisi olan birçok Vine kullanıcısı var. Bu kullanıcıların videolarını izleyerek Vine ile neler yapabileceğinizi görebilirsiniz, İşte en iyi Vine videoları çeken kullanıcılardan bazıları:

- Zach King
- Ian Padgham 
- Rudy Mancuso 
- Brittlestar 
- Logan Paul 
- Khoa

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat