Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tütsü nasıl yapılır?

42,227
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Tütsü nasıl yapılır?

Tütsüler binlerce yıldır insanlarca kullanılıyor. Tütsülerin ruh ve beden üzerinde, mekanlar üzerinde etkileri olduğu düşünülmektedir. Birçok değişik malzemeden tütsüler yapılabilir. 


Tütsüler, büyü, nazar, bereket ve sağlık için uygulanabilir. Tütsüler yakılarak, kaynatılarak ya da ısıtılarak uygulanırlar. Tütsü uygulamalarında tütsünün hangi niyetle uygulandığı belirtilmelidir. Tütsü uygulanan mekana ya da insanın bedenine dışarıdan tamamen nüfuz etmelidir. 

Tütsü uygulamalarının her ne olursa olsun yeni ay döneminde ve perşembe günleri yapılması tavsiye edilir. Çünkü perşembe günü bolluk ve bereket gezegeni olan Jüpiter'in günüdür. Tütsünün perşembe gününün ilk saatlerinde yapılması etkisinin çok daha güçlü olmasını sağlar. Güneş doğumundan sonraki ilk 45 dakikalık zaman dilimi o günün yıldızının etkisinin en güçlü olduğu andır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat