Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Toyota RAV4 özellikleri nelerdir?

7,585
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Toyota RAV4 özellikleri nelerdir?

Rakamlara, sayılara boğulmayan, neşesini kaybetmeyen teknoloji programı Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji'nin dokuzuncu bölümü sizlerle. Teknoloji harikası yepyeni ürünleri ve ürün incelemelerini bu program ile bulmanız mümkün. Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji programının dokuzuncu bölümündeki konuklarından ilki, SUV kategorisindeki Toyota RAV4. 

Toyota RAV4 hem şehir içinde hem de arazide, koşullar ne olursa olsun dinamik bir sürüş deneyimi sunacak biçimde tasarlandı. Entegre Aktif Sürüş Sistemi'ne sahip üstün teknolojisi sayesinde, Toyota RAV4 ile mükemmel manevra kabiliyeti ve sürüş hakimiyeti sağlayacaksınız. RAV4'ün bir diğer üstün özelliği ise son derece konforlu ve çok yönlü iç mekanı. Toyota RAV4 hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için videomuzu izleyebilirsiniz. 

Toyota çok uzun süredir hayatımızda. Onu özellikle Corolla'sı ile hayatımızın baş köşesine koymuş durumdayız. Ama RAV4 de hayatımıza sonradan katılıp arzu nesnesine dönüşmüş bir otomobil. 

Yeni Toyota RAV4, 2.2 litre D-4D dizel ve 2.0 litre Valvematic benzinli motorları ile 4x4 sürüşte çığır açıyor. Şık ve dayanıklı yapısıyla hem şehirde hem de arazide kusursuz bir sürüş sizi bekliyor. Entegre Aktif Sürüş Sistemi'ne sahip üstün teknolojisi sayesinde, Toyota RAV4 ile mükemmel manevra kabiliyeti ve sürüş hakimiyeti sağlayacaksınız. RAV4'ün bir diğer üstün özelliği ise son derece konforlu ve çok yönlü iç mekanı. Toyota 4x4'lerde sunulan bu üstün tasarım özellikleri hayatı sizin için çok daha kolay hale getirmeyi amaçlıyor.

Motor seçenekleri
Benzinli    
2.0 VALVEMATIC MultiDrive S 
Dizel    
2.2 D-4D 6 M/T

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat