Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Teraziler Temmuz 2014'te neler yaşayacak?

2,165
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Teraziler Temmuz 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Teraziler, Merkür 1 Temmuz itibari ile hızlanıyor ve kararlarınızda gecikmeler, beklediğiniz haberlerde ertelenmeler varsa eğer haberler gelmeye başlıyor. Size kariyerde nasıl ilerlemek istediğinizi düşündürdü Haziran boyunca. 13 Temmuz'da Merkür?ün Yengeç burcuna geçişi ile birlikte bir teklif alabilirsiniz. Hatta gelen bir teklif olabilir, siz de bir karar vermek durumunda kalabilirsiniz. 

Burcunuzda gezinen Mars zaten sizi değiştirdi, dönüştürdü, kiminizi çok çalıştırdı yaklaşık 8 aydır yordu ve yıprattı sizleri. Mars Ay sonunda burcunuzu terk ederek, Akrep burcuna geçiş yapıyor. Bu geçiş ile birlikte, bugüne kadar yaptığınız çalışmaların sonuçlarını getiriyor sanki. Maddi kazançlar söz konusu olacak, etkisini ay sonu ve daha çok önümüzdeki ay hissetmeye başlarsınız.  

Kafanızda bu konular varken bir yandan da, burcunuzun yönetici gezegeni Venüs sizi bolca gezdirmiş olsa gerek. Temmuz'da seyahat fırsatları getirebilir. İkizler burcuna gezinen Venüs belki de gidemeyenler için hayallerinde sürekli tatil düşüncesi ile yaşamakta, uzaklarda olmak istiyorsunuz. Venüs'e kesinlikle güveni. Önce fırsat verip sonrasında geçiş yapacaktır Yengeç burcuna. Temmuz ilk haftalarda tatil olasılığı yüksek. 

Yengeç sizler için kariyer demek ve sizler de fırsatlar ve beraberinde değişim yaşarsınız. Buradaki değişim belki bazılarınız için ortam değiştirmek olabilir. Bazı Teraziler için de daha çok dışarıda olacağınız ve hareketli bir ayı getirebilir. Merkür kariyer alanınında olacak, çalışmalar, tempo, görüşmeler, iş bağlantıları gündemde sizler için. 

5-6 Temmuz tarihlerinde iş ortamızda gerginliklere dikkat edin derim. Belki biraz stresli olabilir sizler için. 12 Temmuz'da gerçekleşecek Dolunay yine iş ortamınız, yuvanız ile ilgili alanda olacak. Buradaki enerji ile belki sizde birtakım değişim isteği yaşayacaksınız. Zaten ayın enerjisinde özellikle de ay sonu civarlarında yenilenmek ve beraberinde de gelecek fırsatlar olacak. Tabii buradaki etkiler ile mutlaka değişim yaşamasanız bile, ortamınız veya sizin kişisel ihtiyaçlarınız bu yönde olabilecektir. 

Bu ay 13 Temmuz Merkür'ün kariyerinize geçişinin hemen ardında da, 16 Temmuz'da Jüpiter'in Aslan'a geçişi sizin için gayet önemli. Aslan burcu size dost burçtur ve 1 yıl boyunca Jüpiter'i misafir ediyor olacak. Yeni gruplar, pozitif bakış açısı, bir idealinizi gerçekleştirmek için fırsatlar getiriyor olacak. Teklifleri değerlendirmenizi öneriyorum, eğer işinizden memnun değilseniz arayışta olmalısınız. Ay sonu itibari ile şans sizden yana dönmeye başlıyor. 

27 Temmuz'da Aslan burcunda Jüpiteryen bir Yeni Ay olacak. Yeni Ay yeni başlangıçlar demektir, Jüpiter de şans ve fırsat gezegenidir. Sosyal ortamlardan gelecek şansınız, siz zaten sosyal bir burçsunuz ve bunun meyvelerini alıyorsunuz sanki. Sizler için Temmuz genel olarak güzel, özellikle ay sonu itibari ile hatta neşeli. Keyifli bir ay diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat