Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Teraziler 14 - 20 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,369
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Teraziler 14 - 20 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu, hafta başı Pazartesi çocuklarla ilgili konular, bekarsanız duygusal hayatınız daha ön planda olacak.

Bu hafta sizin için özellikle Salı ve Çarşamba günleri oldukça destekleyici enerjiler söz konusu. Özellikle yükselen Teraziler adına bir süredir tıkanık giden kariyer ve iş konularında sürpriz gelişmeler ve fırsatlar çıkabilir. Maddi konularda yeni gelişmeler veya tıkanan durumlar yeni para akışı ile dengelenebilir. İş teklifleri ve yine kariyer fırsatları adına da şanslı etkiler içinde olacaksınız.

Hafta başında kariyer alanınıza geçecek olan Merkür, iş alanlarınızı ve ticari konulardaki adımlarınızı desteklemekte.

Öte yandan yanılsamalara daha açık olmanıza neden olacak etkiler, kararlarınızda akılcı davranmanızı ve bilhassa iş ve kariyerinizle ilgili gelişmelerde olayları görmek istediğiniz gibi değil, gerçekçi yaklaşımlarla ele almanızı gerektiriyor. Yaratıcı enerjileriniz yükselirken bu etkileri gerçeklerden uzaklaşmadan hayatınıza adapte etmeniz önemli diyebiliriz.

İkili ilişkilerinizde Perşembe ve Cuma günü hareketlenerek sizi daha aktif ve cesur kılacak olan enerjiler, Yürümeyen ilişkileriniz adına cesur kararlar ve adımlar atmanıza neden olacak. Yeni bir beraberliğe geçmek adına da daha atak olacaksınız.

Perşembe günü burç değiştirecek olan Jüpiter, önümüzdeki yaklaşık bir senelik dönemde hem maddi kazançlarınız hem de sosyal çevreniz adına size önemli bir büyüme desteği verecek. Ancak ilk geçişi yapacağı bu hafta boyunca burcunuzdaki Mars ile yapacağı sert açı, bu alanlarda gerginliklere dikkat etmenizi ve düşünmeden hareket etmemeniz gerektiğini gösteriyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat