Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu Nisan 2015'te neler yaşayacak?

1,785
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu Nisan 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu, bu ay sizin için şartların ani şekilde değişime açık olacağı enerjiler öne çıkıyor. Öncelikle ayın hemen başında 4 Nisan'da gerçekleşecek Ay tutulması burcunuzda oluyor. Tutulma ilişkiler, anneniz veya ebeveynlerle ilgili konular ve yapmak istediğiniz hedeflerinizi aktif kılacak. Evliliğinizi yeniden gözden geçirebilir, hatta bekarsanız ani bir şekilde evlilik kararı da alabilirsiniz. Devam eden ilişkilerinizde ise sorunları olan beraberlikleriniz adına yol ayrılıkları söz konusu. Bu ay duygusal konularda hassas ve kırılgan etkileriniz var. 


11 Nisan'da burç değiştirerek ikizler alanına geçecek olan Venüs, hayata bakışınızı ilişkiler ve duygusal alanlarınıza yoğunlaştırabilir. Alışılmışın dışında davranabileceğiniz bu süreçte, yeni ilginç kişilerle tanışabilir, yabancılarla olan kontaklarınızda önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Eğitim, yurtdışı ve seyahatler adına bu dönem sizi aktif ve başarılı kılacak. 

15 Nisan'dan itibaren değişim etkileriniz tetikleniyor. Bu süreçle birlikte yapmak planlarınız adına koşullar değişime daha açık olacak. Bu nedenle bu ayın 15'inden itibaren parasal konular başta olmak üzere, planlarınızda değişimler yaşanabilecek. Şartları zorlamak, durumların üzerine gitmek sonuç almanızı kolaylaştırmaz. Özellikle almak istediğiniz bir kredi, beklediğiniz bir alacak, prim veya miras, nafaka konularında eğer ilerlemekte zorlanıyorsanız, koşulları zorlamayın. Diğer yandan çözüm bekleyen maddi bir konu aniden sonuçlanabilir de. 

18 Nisan'da karşı burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay ile evlilik, ikili ilişkiler konuları gündeminize yerleşebilir. Eşiniz veya partnerinizle ilgili bir gelişme, beklemediğiniz bir haber veya durum sizi şaşırtabilir. Yeni ay ilişkileriniz ve işinizde ortaklı alanlarınızda yeni bir dönemi aktive etmenize destek verecek. 20 Nisan'dan itibaren güneşin maddi alanlarınızı aydınlatmasıyla, bir ay boyunca başka kaynaklardan beklediğiniz alacaklarınız veya gelirlerle ilgili rahatlama etkiniz var. Parasal konudaki bir davanızın sonuçlanması, bir türlü alamadığınız bir alacağınızın aniden size gelmesi veya maddi konularda önemli birinin araya girmesiyle işlerinizi toparlama şansı söz konusu. Ancak ayın son haftası Mars'ın da devreye girmesiyle kazalar, cerrahi operasyonlar açısından dikkatli olmaya gayret edin. 

Bu ay dikkat etmeniz gerekenlere değinecek olursak, öncelikle burcunuzla bağlantılı gerçekleşecek tutulma ve Yeni Ay süreçleri sizi ani gelişmelere açık tutacak. Şartlar kaygan diyebilirim. Bu nedenle duygusal hayatınızda ve iş alanlarında başta parasal konular olmak üzere temkinli ve dikkatli olmaya özen gösterin. Ele aldığınız konuları zorlamayın ve ilerlemeyen işleri biraz zamana bırakın. Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. Sevgili Terazi burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat