Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Samsung 4K SUHD KS8500 Serisi Curved Smart TV özellikleri nelerdir?

8,906
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Samsung 4K SUHD KS8500 Serisi Curved Smart TV özellikleri nelerdir?

Samsung'un amiral gemisi ürünü olan 4K SUHD özelliğine sahip KS8500 Kavisli Akıllı Televizyon 49 inç ve 55 inç ekran seçenekleriyle yaşam alanınızın yeni baş yapıtı olmaya aday.

Sadece UHD olarak değil, SUHD olarak tanımlanan bu televizyon gerçek 4K deneyimini ve Hollywood film yapımcılarının görüntü kalitesini, şık bir tasarım ile evinize getiriyor.  Özellikle Samsung'un SUHD serisi Ultra HD Premium sertifikası ile tüm televizyon sektörününün de amiral gemisi olduğunu bizlere kanıtlıyor.

Özel görüntü işleme teknolojisi ve Quantum Dot ekran  teknolojisine sahip 8500 serisi, Samsung'un yeni ekran teknolojileri  Quantum Dot Renk, 10 Bit'lik paneli ve HDR desteği  ile farklılaşıyor. Günümüzde sinema teknolojisi nasıl 4K görüntü ile ön plana çıkıyorsa, önümüzdeki dönemde ise Hollywood yapımcıları HDR sinema formatına odaklanıyor. Televizyonunuzun HDR özelliği olup olmadığını ve gerekli sertifikalara sahip olduğunu kontrol etmenizi öneriyoruz.
 
Samsung'un 360 derece tasarım konseptiyle şekillendirilmiş olan bu televizyon, gelenekselleşmiş televizyon kullanımını da değiştiriyor. Tasarımı sayesinde sadece duvara monte olarak değil, salonununuz ortasında, arka tarafının da gözükebileceği şekilde kullanılabiliyor. Çerçevesiz tasarıma sahip olan bu televizyon, size televizyon  izlediğinizi unutturarak, sizi sahnenin bir parçası haline getiriyor.

Samsung, bu kullanımı hayata geçirebilmek için tüm cihazlarınızı televizyona tek bir kablo ile bağlayabileceğiniz, harici bağlantı kutusu konseptini de hayata geçirdi. Ayrıca, televizyonun arkasında hiç bir vida kullanmayarak tasarım unsurunu minimalist olarak ortaya çıkardı. Tüm cihazlarınızı tek kablo ile televizyona bağlayabileceğiniz gibi tek kumanda özelliği ile de tüm cihazlarınızı kontrol edebiliyorsunuz. Hatta, tüm OTT kutularınızı otomatik olarak tanıyarak, kumandanızı bu cihaz için de aktif hale getirebiliyorsunuz. Bazı servislerin çeşitli model kutuları bile KS8500'ün yazılımında tanımlı.
 
Kavisli ekran yerine düz ekran seçeneği tercih edenler için de KS8500'ün aynı teknik özelliklerine sahip KS8000 modelini 60 inç ekran boyutu ile satış noktalarında bulabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat