Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Salon için ne tür gümüşlük modelleri var?

1,506
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Salon için ne tür gümüşlük modelleri var?

Ev dekorasyonu son derece önemli bir konu. Günümüzde birçok insan çok özense de evinde doğru bir çizgisi yakalayamayabiliyor. Bu noktada bir dekoratörden yardım almak önem kazanıyor. 

Ev dekorasyonu için öncelikle kendinizi yansıtan bir konsept bulmalısınız. Yani evinizde klasik bir hava yaratmak istiyorsanız halı, perde ve mobilyalar da klasik olmalı ya da modern bir çizgi istiyorsanız eşya ve aksesuarlar buna göre seçilmeli. 

Daha sonra buna göre dekorasyona başlayabilirsiniz. Renk uyumu dekorasyonda çok önemlidir. Zeminde, duvarlarda ve mobilyalarda tercih edilen renklerin belli bir uyum içinde olmaları gerekir. 

Sonunda bu üç ögenin renklerine göre geri kalan eşya ve aksesuarlara karar verilmeli. Dekorasyonda bu sırayla ilerlenirse istenen sonuç elde edilebilir.

Gümüşlükler ya da vitrinler ev dekorasyonu için önemli tamamlayıcılardır. Bu nedenle mekandaki diğer eşyalarla ve renk, konseptle uyumlu olmaları şarttır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat