Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Rüyada boşalma bir sorun belirtisi midir?

24,204
kez izlendi
Puan: 4.75 / 5
Detaylı Açıklama

Rüyada boşalma bir sorun belirtisi midir?

Özellikle genç erkekler tarafında üroloji uzmanlarına gece boşalmalarının neden olduğu, bunun bir sorun mu yoksa herkeste görülen bir durum mu olduğu çok sık soruluyor.

Gece boşalması bir hastalık değildir, hastalığın aksine sağlıklı, cinsel sağlık sorunu olmayan, kişinin engelleyemediği kendiliğinden gelişen bir vücut fonksiyonudur.

Gece boşalmasının yaşla ve boşalma sıklığıyla ilgisi büyüktür.Yapılan araştırmalarda genel olarak toplama bakıldığında yüzde seksen, doksan arasındaki erkeklerin gece boşalması ile karşılaştıkları görülmüştür.

Gece boşalması bir gece içerisinde hiç olmayacağı gibi bir ya da birden fazla sayıda da görülebilir. Özellikle genç ve sağlıklı erkeklerde vücut sürekli olarak cinsel salgı ürettiğinden bunlar kanallarda depolanmaktadır. Bu depolanan cinsel sıvı günlük hayatta yani mastürbasyon veya cinsel ilişki ile çok sık harcanmaması durumunda özellikle gece uyku sırasında bu içeride biriken meninin boşaltılarak kişinin rahatlatılması ve bu anlamda deşarj olması sağlanır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat