Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlaklar 23 - 29 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

1,157
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlaklar 23 - 29 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu, pazartesi günü çocuklar, iş ve ev dışı uğraşı alanlarınız adına yapılması gereken işlere yönelebilirsiniz. Bu konularda işleri toparlama, eksikleri tamamlama adına enerjiler destekleyici olacak.

Oğlak burcu haftalık yorum

Salı günü Ay'ın burç değiştirmesiyle iş ve mesleki konular, gündelik hayatınızda yapmanız gereken konular, iş arkadaşlarınız veya size bağlı çalışanlarla ilgili konular öne çıkıyor. 

Merkür'ün gerileme pozisyonunda mesleki alanınıza geçmiş olması, bu hafta ve hatta ay boyunca yeni eleman alımı, hizmet edecek birini işe başlatma konularında acele etmemeniz gerektiğini vurguluyor. 

Venüs'ün iş alanınıza geçmesiyle birlikte yardımcılarınızdan gelecek destekler artarken, Merkür ise işle ilgili konularda yeni başlangıçları, imzaları, kontratları desteklemiyor.

Çarşamba günü kariyer konularında sağduyulu ve çözüm odaklı bakış açınız güne hakim olacak. Ancak çarşamba gününden itibaren bu hafta boyunca duygusal konularda iletişim sorunlarına açık etkileriniz var. Yanlış anlaşılmalar nedeniyle yakın çevrenizle gerginlikler yaşanabilir. Bu hafta boyunca içeriğini tam bilmediğiniz konularda meseleleri büyütmeyin.

Perşembe günü hassas etkilerin yoğun olduğu bir gün. Özellikle kariyer ve iş alanlarınızda dikkatli olmalısınız. Perşembe günü işlerinizi ve yeni başlangıçlarınızı saat 15.00'a kadar halletmeye çalışın. 15.00'dan sonra Ay açısız enerjilere geçiyor ki, gün bitimine kadar yeni başlangıçlar ve önemli işlerin ele alınması sakıncalıdır. Özellikle iş ve projelerinizle ilgili önemli bağlantı ve çalışmaların başlangıçlarını öğleden sonraya erteleyin. Günü daha çok beklemede olarak geçirmeye çalışın. 

Cuma günü gerçekleşecek Yeni Ay, iş ortaklıklarınız, başkalarıyla birlikte yürüttüğünüz çalışmalarınız, evlilik ve eşinizle ilgili konularda yeni gelişmeler verebilir. Eğer bekarsanız ilişkinizin ciddi bir alana geçmesi veya yeni bir tanışma söz konusu olabilir. Evliyseniz eşinizle ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Hafta sonu, özellikle cumartesi günü gökyüzünde sert etkiler söz konusu. Kişisel alanlarınız, fiziksel etkiler, evlilik, eşle ilgili konularda cumartesi gününü dikkatli ve sakin geçirmeye çalışmalısınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat