Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlaklar 14 - 20 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,231
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlaklar 14 - 20 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu, Pazartesi günü etkiler sizi daha çok parasal alanlarınıza ve bankalarla ilgili işlerinize yönlendiriyor.

Salı gününden itibaren yakın çevrenizle olan ilişkileriniz ve kontaklar, kısa vadeli planlarınızla alakalı adımlar ve haberleşme trafiğiniz öne çıkacak.

Öte yandan, bu hafta Salı ve Çarşamba günü su grubunda gerçekleşecek destekleyici açı sizi ortaklı işleriniz, ticari adımlarınız, eşinizle ilgili konularda daha rahat enerjilerle rahatlatıyor.

Çevrenizden alacağınız destekler artarken, eşinizle ilgili güzel bir haber sizi de sevindirebilir. Eğer ortaklı işleriniz varsa yine hafta ortası yeni anlaşmalar ve kontaklar adına da destekleniyorsunuz.

Merkür hafta başında burç değiştirirken, sizin adınıza ortaklı konular ve eşinizle ilgili alanlarda yaklaşık 3 haftalık dönemde sizi destekleyecek. Diğer yandan eğer evlilik ve benzer bir planınız varsa, bu süreçte bu konuda adım atmanızda olası diyebiliriz.

Bu hafta destekleyici enerjiler yanında, etkiler durumları değerlendirirken duygusal yaklaşımlar sergileyebileceğinizi de işaret etmekte.

Bu nedenle özellikle eşiniz, partnerinizle ilgili alacağınız kararlara daha net ve gerçekçi yaklaşmanız önemli olacak. Benzer şekilde iş anlaşmaları, kontratlara da akılcı yaklaşın ve durumları gerekirse başkalarına da danışarak değerlendirin.

Bu hafta Perşembe ve Cuma günleri Ay ev ve gayrimenkul alanınızda ilerlerken, bilhassa ev benzeri alım satımlarda acele kararlar vermemek doğru olur. Diğer yandan ev içinde aile bireylerinizle diyaloglarda meseleleri büyütmeden ve fevri adım atmadan ele almaya gayret edin.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat