Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu Nisan 2015'te neler yaşayacak?

1,513
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu Nisan 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu, 4 Nisan'da gerçekleşecek Ay tutulması kariyer alanınız ve ev, aile konularında sizi yeni gelişmeler ile karşılayabilir. Tutulma süreçleri kısa vadeli değildir. Etkilerini önünüzdeki birkaç aylık süreçte hissedeceğiniz tutulma, iş konularında ani gelişmelere açık olmanızı, ev değişikliklerini, aileniz veya ebeveynlerle ilgili birden oluşan durumlara hazırlıksız yakalanmanıza neden olabilir. Kariyerinizde süregelen sorunlar varsa, tutulma sizi tüm bunlarla yüzleştirebilir. Bu noktada dikkat etmeniz gereken koşulları zorlamayın ve kişiler veya olaylarla inatlaşmayın. 


11 Nisan'da meslek alanınıza geçecek olan Venüs, işinizle ilgili konularda yaratıcı olmanıza neden olacak. Eğer bir firmada profesyonel olarak çalışıyorsanız, tutulmanın gerginleştirdiği ortam 11 Nisan'dan itibaren sizin adınıza daha olumlu etkilere geçecek. Diğer yandan iş teklifleri, yeni iş imkanları açısından bu süreç kısmetli olacaksınız. Ancak Venüs bu transiti ile sağlığınızda ciğerler ve astım, bronşit türü hassasiyetler verebilir. Hormonal sisteminize de dikkat edin. 

15 Nisan'dan itibaren aşk ve ilişkiler alanıza geçecek olan Merkür, partnerinizle diyaloglarınızı veya iletişiminizi arttıracak. Bu süreçte sorunlarınızı konuşarak çözmek daha kolay olabilir. İlişkinizde kendinizi ifade etmeniz daha rahat olurken, özellikle ayın son haftası gerginleşen açılarla çabuk öfkelenmeniz, acele kararlar vermenizde olası dikkatli olun ve düşünerek hareket edin. 18 Nisan'da gerçekleşecek Yeni Ay iş alanlarınızda fırsatlara, yeni gelişmelere, bir proje veya işin başlatılması için şartların size destek vermesine olanak sağlayabilir. Ev değiştirme gibi bir planınız varsa, 18 Nisan ile 25 Nisan arası bu ay enerjiler destekli olacak. 20 Nisan'dan itibaren duygusal hayatınızda sabırsız ve tahammülsüz olmanız söz konusu. Egonuz veya gururunuz nedeniyle kendinizi fazla önemsemek, durumlara kendi açınızdan bakmak ilişkinize zarar verir. Bu tarihten itibaren aşk alanınızı tetikleyecek Güneş ile çabuk sinirlenme ve sabırsız davranma sizi zora sokabilir. Bu dönemle birlikte flörte de açık olacaksınız. Bekarsanız sizi eğlendirebilecek bu etki, evli iseniz, eşinizle sorun yaşamanıza neden olabilir. 

Bu ay genel olarak dikkat etmeniz gerekenleri gözden geçirirsek, öncelikle kariyer ve çalışma alanlarınızda dikkatli ve tedbirli olun. yöneticilerinizle olan diyalgolarınızda akılcı davranmaya gayret edin. İlişkilere dönük olacağınız ay boyunca, partnerinizle diyaloglarınıza dikkat etmekte fayda var. Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. Sevgili Oğlak burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat