Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kovalar 30 Haziran - 6 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

697
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kovalar 30 Haziran - 6 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, hafta ortasına kadar eşiniz, partneriniz ve ikili ilişkilerinize yönelik alanlar sizin adınıza aktive olacak. Eşinizden ve partnerinizden destek alabilir, toparlamanız gereken konularda daha rahat ilerleyebilirsiniz.

Kova burcu haftalık yorum

Bu hafta salı günü geri hareketinden çıkacak olan Merkür bir süredir, çocuklarla ilgili konular, ilişkileriniz aşk hayatınız adına tekrar eden aksaklıkları ve üzerinizdeki blokajları rahatlatıyor. 

Özellikle bekar Kovalar adına ilişkilerindeki gerginlikler yerini daha rahat bir alana bırakacak.

Merkür rötardan çıkmasıyla hemen düzelmez. Gerilemenin ardından bir süre durağan pozisyonda kalır. Yani, gerilemez ama ilerlemez de. 

Merkür'ün hayatınızda bir süredir kurduğu blokajı kalksa da, bu hafta boyunca ilerlemek ve sonuç almak adına etkiler henüz tam destekleyici değil. Özellikle çocuklarınızla veya ilişkinizle ilgili konularda önemli beklentilerinizi ve adımlarınızı önümüzdeki haftadan itibaren planlamanız doğru olur.

Günlük rutinlerimizde oldukça önemli bir yer tutan Ay, bu hafta iki kez açısız, boşlukta ilerleyecek. 

Ay salı günü, saat 14.00 ile çarşamba günü öğle saatleri arasında boşlukta olacağı için, yeni bir başlangıç yapmamak ve beklemede kalmak astrolojik olarak önemli. Bu süreçte attığınız adımlar daha sonra değişikliğe uğrayabilir. 

Salı günü saat 14.00 ile çarşamba günü öğlen saatleri arasında özellikle ortaklı konulardaki girişimlerinizi, ticari adımlarınızı, eşinizle alakalı konuları aktive etmeyin, yeni adım atmayın. Bunun İçin çarşamba öğleden sonrayı bekleyin.

Perşembe günü bankalar, kredi başvuruları, komisyonlu işleriniz varsa bunlar adına faal olabileceğiniz etkiler söz konusu.

Cuma günü ise saat 13.00'a kadar tekrar boşluğa girecek olan Ay, sabah 7'den, öğlen 1'e bankalarla olan anlaşmaları, sözleşmelerı, kredi başvurularınız ve benzer konularındaki başlangıçları desteklemiyor. Bu alanlardaki önemli çalışmalarınız adına yapmanız gerekenleri perşembe gününe veya cuma günü öğleden sonraya almanız doğru olur.

Cuma öğleden sonradan itibaren hafta sonu da dahil, yolculuklar, seyahatler veya bunlarla ilgili planlamalarınız aktive olacak.

Almanız gereken bir eğitim veya seminer varsa, cuma öğleden sonradan itibaren bu alanlarda destekleyici enerjileriniz olacak.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat