Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu Nisan 2015'te neler yaşayacak?

1,359
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu Nisan 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, 4 Nisan'da gerçekleşecek tutulma ile önünüzdeki orta vadeli dönemde yaklaşık birkaç aylık süreçte dikkatiniz iletişime, kardeşlerle ilgili konulara, yayıncılık, basım işleri, eğitim konuları, hukuki alanlar, akademik çalışmalara yönelebilir. Bir süredir planladığınız ama hayata geçiremediğiniz bir seyahat veya yurtdışı gezisi aniden aktive olabilir. Eşiniz veya partnerinizle alakalı sürpriz bir gelişme sizi şaşırtabilir. Her durumda tutulma sizi cesur adımlara sevk edecek diyebilirim. 


11 Nisan'da Venüs'ün burç değiştirmesiyle aşk ve ilişkiler alanınızla, çocuklar, hamilelik gibi konular gündeminizi meşgul edebilir. Eğer yalnız iseniz, 11 Nisan'dan sonra flört ve ilişkiler alanınız Venüs desteği ile bir beraberlik yaşayabileceğinize işaret etmekte. 

Bu ay, aile, ev, yuva ve ebeveynlerle, bilhassa annenizle ilgili konularda gerginliklere açık olacaksınız. Annenizin sağlığına özen göstermek doğru olur. 

15 Nisan'da gayrimenkul alanınıza girecek olan Merkür ile ev konusunda ticari adımlar söz konusu olabilir. Bilhassa ev veya arabalarla iligli bir işiniz varsa, bu ay 15'inden itibaren destekli olacaksınız. 15 Nisan'dan itibaren anneniz veya ebeveynlerinizin sağlığına dikkat edin. Kişisel konularda ise, üstüne iyi düşünmeden ev alım ve satımları, ticari yatırımlar yapmayın. Bu ay aile içi gerginlikler açısından hassas olacaksınız. 

18 Nisan'da gerçekleşecek Yeni Ay kariyer ve iş alanlarınızda yeni bir gelişmeyi aktive ederken, bu konu daha önceden başlamış bir proje veya iş alanının aktive olması olarak da aksedebilir. 

20 Nisan'da burç değiştirecek Güneş ile evinizde sorumluluklar artarken, insiyatif kullanmak gerekliliği de söz konusu. Öte yandan aile içinde bir türlü uzlaşmaya varılamayan bir konuda arabuculuk yapabilir veya dengeyi sağlayabilirsiniz. İşinizle bağlantılı olarak önemli biri ile tanışma veya sizin bir konuda isminizin daha fazla gündemde olması da yine 20 Nisan'dan itibaren mümkün olabilecek. Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. Sevgili Kova burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat