Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sertleşme Sorunları

Sertleşme sorunu yaşayanlar kendi kendine ne yapabilir?

382,380
kez izlendi
Puan: 4.57 / 5
Detaylı Açıklama

Sertleşme sorununun nedenleri ve tedavi yöntemleri UZMANTV'de. Sertleşme sorunu, bir cinsel ilişkiyi sürdürecek şekilde, bir vajinaya giriş sağlanacağı kadar sert olmayan penis veya ilişki bitmeden erkeğin yumuşaması ve vajinaya girememesi olarak tanımlanır. 


Sertleşme sorunu boşalma anından hemen önce de yaşanabilir. Bu nedenle sertleşme problemine ilişkin bir sıralama yapmak mümkün değildir. Temel olarak cinsel ilişkiyi tamamlamayacak kadar sertliğini koruyamama  durumu sertleşme sorunu olarak tarif edilmektedir. Sertleşme problem olan biri partneri ile konuşarak rahatlayabilir, partnerin neler hissettiğini anlayabilir. 

Erkek bir cinsel ilişki sırasında sertleşmediği zaman  partnerinin kendisini güçsüz, beceriksiz, hasta ve bir daha düzelmeyecek tatmin edici olmayan bir erkek olarak hisseder. Bu düşünce sorunu sertleşmeyi yavaşlatan bir başka durumdur. Sertleşme sorunu yaşayan çoğu kişiler problemini paylaşmaktan utanmaktadır. Sertleşme sorununun tedavisinde hasta, kendi durumuna bağlı olarak bir psikiyatrist, bir psikolog ve bir ürologtan yardım alabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat