Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koçlar Temmuz 2014'te neler yaşayacak?

9,310
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koçlar Temmuz 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar, 1 Temmuz itibari ile Merkür durağanlığına son vererek iletişim alanınızda hız kazanmaya başlıyor olacak. Sizler de geçtiğimiz süreçte bolca düşünmüş ve nasıl ilerlemeniz gerektiğinize karar vermiş olursunuz bir çok konuda. Temmuz sizler için artık harelete geçme zamanınızın geldiğini gösteriyor. 

Yengeç burcunda gerçekleşen Yeni Ay enerjisi ile kararlarınız yuva ve aile ile ilgili birtakım gelişmeler, ev yaşantınız ile ilgili yenilikler olabileceğini göstermekte. 

Neptün ile Yengeç Yeni Ay'ı arasında çok olumlu bir görünüm olacak, dolayısı ile kararlarınızda ideal yaşam ortamınızı kurma enerjinizin ön planda olacağını söyleyebilirim. Hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsunuz bir çoğunuz. 

Temmuz, kararları hayata geçirme ayı.  Seyahat kararı kiminiz için, ev değiştirme kararı kiminiz için de. Yuva ve yaşam alanınızı ilgilendiren bir karar alıyor olmalısınız. 

Merkür'ün transit ettiği alan sizler için aynı zamanda eğitim ve bir konuda uzmanlaşma ile ilgili olduğu için, belki de geçtiğimiz bir ay boyunca çok çalışıyor olmanızın meyvelerini topluyor olabilirsiniz bu ay. Geçtiğimiz ay bolca düşünme fırsatınız oldu ve Temmuz aksiyon zamanınız. 

Merkür artk düz pozisyonda ilerliyor ve 13 Haziran'da Yengeç burcuna geçişini gerçekleştiriyor olacak. İlginiz yeni koşulları oluşturmakta, yuvanızda düzenlemeler veya kariyerde yeni koşullarda olma hazırlıklarında olduğunuzu göstermekte.

5 ve 6 Temmuz tarihlerinde Plüton ve Güneş arasında gergin bir açı olacak. Bu dönem özellikle içsel ihtiyaçlarınızın ön planda olduğu bir süreç olacaktır. Belki yanlız kalmak istediğiniz birkaç gün olabilir, Satürn'ün Güneş ile kurduğu olumlu açı ile birlikte, bazı alışkanlıklarınızın köklü değişimlere uğraması ve beraberinde bunu anlayış ve kabullenme ile karşıladığınızı söyleyebilirim. 

Yuva koşullarınız, kiminiz içinde çalışma ortamlarındaki değişim ve bunu hayata geçirme süreci. İdeallerinize ilerlemek istiyorsunuz. 

12 Temmuz'da Yengeç ve Oğlak burcunda gerçekleşecek öncü Dolunay olacak, Plüton enerjisi de olacak bu Yeni Ay'da. İşte sizin kararlarınızı açıkladığınız, yeniyi hayata geçirdiğiniz dönem.

13 Temmuz'da Merkür?ün Yengeç burcuna geçişi ile birlikte, toparlanma ve yenilenme süreci tam olarak hayatınızda olacaktır. 

Tabi buradaki enerji ve gökyüzü konumu bunları anlatıyor, hepinizin taşınmasını veya iş değiştirmesini bekleyemeyiz, ama şunu söyleyebilirim fikirsel anlamda da yenilenme, iş ve ev ortamınızda yenilenme, bir takım yeni düzenlemeler isteğinizin çok yoğun olacağını belirtebilirim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat