Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu Nisan 2015'te neler yaşayacak?

10,437
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu Nisan 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu, Nisan ayının başında gerçekleşecek Ay tutulması, özellikle duygusal konularda ayın ilk haftası daha gergin ve fevri olmanıza neden olabilir. Ayın ilk bölümünü ilişkiler, ortaklı konular, her türlü ikili ilişkileriniz adına önemli dönüşümler geçirmeye eğilimli olarak yürüteceksiniz. 4 Nisan civarı Ay tutulması zamanında daha sakin ve esnek olmak önemli. 11 Nisan'da Venüs'ün İkizler burcuna geçmesiyle çevrenizle ilişkilerinizde daha rahat ve akıcı etkiler başlıyor. Kardeşler,yakın arkadaşlardan, çevrenizden alacağınız destekler artıyor. Eğer iletişim, reklam, satış veya pazarlama ağırlıklı işler yapıyorsanız 11 Nisan'dan itibaren bu alanlarda fırsatlar artarken, iş potansiyelleriniz de yükselecek. İlişkileriniz adına daha cesur ve girişimci olacağını ay ortasından itibaren, sosyal medya vasıtasıyla yeni insanlarla tanışma, bekarsanız bir ilişkiye başlama veya birinden etkilenme potansiyeliniz söz konusu olacak. 15 Nisan'da para alanınıza geçecek Merkür ile ayın ikinci yarısından itibaren, ticari alanlar, satış pazarlama konuları, kendinizi ifade etme alanlarınız öne çıkıyor. Parasal konularda Merkür'ün desteği ile ayın 15'inden itibaren hareketli ve etkiler içinde olacaksınız. 20 Nisan'da burcunuzdan ayrılarak parasal alanlarınızı aktive edecek Güneş ile liderlik, yöneticilik etkileriniz yükselirken, maddi alanlarda değerlendirebileceğiniz maddi fırsatlar çıkabilir. Özellikle finansla ilgili bir alanda çalışıyorsanız, işlerinizde kendinizi gösterme enerjiniz yükseliyor. 


Bu ay dikkat etmeniz gereken noktalara değinecek olursak, bilhassa ayın ortasından itibaren parasal alanlarınız ile ilişki konularında biraz daha temkinli olmanız gerekmekte. Öncelikle maddi girişimler adına enerjiler sizi ay ortasından itibaren koşulları zorlamak, olayların üzerine gitmek, maddi alanlarda cesur adımlar atmak isteyebileceksiniz. Bu süreçte durumları her yönü ile değerlendirmekte sizin adınıza zor olabilir. Bu nedenle maddi konular başta olmak üzere, ayın 15'inden itibaren gelen fırsatları hemen ve düşünmeden başlatmayın, önce inceleyin ve çok yönlü değerlendirerek karar vermeye gayret edin. 

18 Nisan'da gerçekleşecek Yeni Ay burcunuzda oluşuyor. Bu durum yılda bir kez meydana gelen önemli bir durumdur. Yeni Ay plan yapmak, kendinizi organize etmek ve bırakmak istediğiniz bir alışkanlığı terk etmek adına iyi bir etkidir. Bu dönemi kendinizi yenilemek ve hayatınızda yeni bir başlangıç yapmak veya bunun için şartları oluşturmaya çalışmak adına destekli olacaksınız. Uranüs Yeni Ay sırasında Ay ve Güneş'e eşlik edeceği için başlatacağınız olaylar ani değişimler ve gelişmelere de açık olacaklar. Diğer yandan Yeni Ayı takip eden 18 Nisan - 25 Nisan arasında hayatınızda ani gelişmeler yaşanabilir. Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. Sevgili Koç burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim. Sevgi ile kalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat