Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kimler dizi oyuncusu olabilir?

3,298
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kimler dizi oyuncusu olabilir?

Herkes dizi oyuncusu olabilir. Herkes dizi oyuncusu olmaya adaydır. Çünkü hayatta gördüğünüz herkes ekranda da görebileceğiniz kişilerdir. Bir dizide oynamak için çok güzel, çok yakışıklı ya da uzun boylu, kaslı vs. olmanız gerekmez. 


Çünkü ekrandaki diziler gerçek hayattaki karakterleri barındırır ve bu yüzden gerçek hayattan insanların dizilerde oynaması çok normaldir. 

Günümüzde birçok dizi sesli çekilmektedir. Bu nedenle dizide oynayacak kişinin düzgün bir Türkçe konuşabiliyor olması önemlidir. 

Dizilerde oynamak için gereken bir başka özellik de yoğun iş temposuna ayak uydurabilmektir. Çünkü dizi çekimleri çok büyük efor gerektirmektedir. Çalışma saatleri çok net değildir ve çalışılan ortamlarda oyuncuyu zorlayabilir. Bu nedenle sağlam bir çalışma iradesine sahip olmak şarttır. Bunlar bir kişide mevcutsa o kişi dizi oyuncusu olmak için yola çıkabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat