Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler Temmuz 2014'te neler yaşayacak?

1,760
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler Temmuz 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili İkizler, Yönetici gezegeniniz Merkür 1 Temmuz itibari ile durağanlığına son vererek hız kazanmaya başlıyor. Sizler de biraz inziva döneminizin bittiği, kendinizi biraz yenilemiş ve nasıl ilerlemek istediğinize karar vermiş hissediyorsunuz. Çok daha enerjik olarak başlıyorsunuz Temmuz ayına.  

27 Haziran'da gerçekleşen Yengeç Yeni Ay'ı da maddi kaynaklarınızda oldu ve siz de maddi fırsatlara merhaba dediğiniz bir aya hoşgeldin diyorsunuz. 

Temmuz sizler için fırsatlar yakalayabileceğiniz, ekonomik anlamda ilerleme kaydedebileceğiniz bir enerjide olabileceğinizin müjdesini vermekte.
  
5 ve 6 Temmuz tarihlerinde Plüton ve Güneş arasında gergin bir açı olacak. Bu dönem özellikle içsel ihtiyaçlarınızın ön planda olacağını söyleyebilirim. Ayrıca kaynaklar alanınızda olacak dikkatiniz, ayın ilk günlerinde özellikle gelir-gider dengelerinize dikkat etmelisiniz.

Venüs 18 Temmuz'a kadar burcunuzda olacak. Venüs, sevgi, cazibe ve uyum getirecektir size. Venüs'ün olumlu etkisi ve iyimser enerjisi ile kendinizi hem ifade ederken, hem de yeni fırsatlara merhaba derken gayet enerjik ve pozitif hissedeceksinizdir. 

Kaynak yönetimi, gelir ve giderler ayın genel konusu sizler için ama bir yandan da pozitif ve olumlu etkiler ile istediğiniz fırsatların size geldiğini de kesinlikle söylemeliyim. 

Mars 26 Temmuz'a kadar Terazi burcunda olacak ve aşk, çocuklar, hayatınızdaki tempo konularında son değişimleri etkiliyor olacak. Terazi size dost burçtur ve Mars'ın size olumlu değişimler getirdiğini ve biraz daha bu konuda çalışacağını söylemeliyim. Yenilenmenizde etkisi gayet güçlü. Venüs ve Mars arasındaki olumlu etki gösteriyor ki, sizler de Temmuz'da seyahat fırsatları, kiminiz kendi kişisel bakımız ile ilgilenme, spora başlama veya yürüyüş kararları alma dönemindesiniz. 

Çocuk konuları da ön planda olacak Temmuz'da, çocuk isteyen varsa aranızda özellikle Venüs'ün 18 Temmuz'a kadar olan süreci gayet olumlu olacaktır. Ayrıca çocuğunuzun bir başarısı söz konusu olabilir. Bireyselleşme ve özgürleşme sürecinde olabilir kiminizin de çocukları. Dediğim gibi çocuklar ile ilgili olumlu gelişmeler olacaktır. Ayrıca, İkili ilişkilerinizin aktif olduğu, görüşmelerde olduğunuz, enerjinizin yükseldiği bir aydasınız. 

16 Temmuz'da önemli  bir değişim de Jüpiter'in sizin için dost burç olan Aslan'a geçişi. Jüpiter Aslan burcunda 1 yıl kalacak ve sizler için ideallerinizi gerçekleştirmeniz konusunda destekleyecek. İletişim trafiğiniz gayet hareketli olacaktır, yakın çevre ilişkileriniz, seyahatleriniz, kendinizi ifade edişiniz, yakın çevreden destek konusunda şanslı fırsatlar getirecek. Tabii etkisini özellikle Aslan burcuna geçişi ile aynı anda hissetmiyor olabilirsiniz. İkizlerin ilk derecelerinde doğanlar önce fark edeceklerdir Jüpiter?in olumlu etkilerini. 

Ay'ın 2. yarısı Venüs'ün Yengeç'e ve Jüpiter'in Aslan burcuna geçişi ile birlikte hem maddi anlamda, hem de fırsatlar anlamında kendinizi daha iyi hissedeceğinizi söyleyebilirim. Aşk kesinlikle var, özellikle Venüs?ün de burcunuzda olacağını düşündüğümüzde cazibebizin de yüksel olduğu bir ay bekliyor sizleri. Şanslı fırsatlarla dolu, sağlıklı günler diliyorum. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat