Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu Nisan 2015'te neler yaşayacak?

1,699
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu Nisan 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, 4 Nisan'da gerçekleşecek Ay tutulması ile Nisan ayına ilişkiler, aşk hayatınız, çocuklarla olan konular, kişisel işleriniz adına hareketli etkilerle başlıyorsunuz. Tutulma ile birlikte bilhassa bekar İkizler için Ay'ın teması daha çok ilişkiler ve aşk hayatınıza odaklanıyor. Tutulma beraberliğinizde görmek istemediğiniz bir konuyla sizi yüzleştirirken, ilişkiye bakışınızı da değiştirebilir. Duygusal olarak Nisan'ın ilk on günlük süreci daha hassas olacaksınız. Şartlar bilhassa aşk konularında değişime açık olmanıza neden olacak. Sürpriz bir gelişme olabileceği gibi, beklemediğiniz bir hamilelik veya çocuklarla ilgili bir durum sizi şaşırtabilir. 


Nisan'da burcunuza geçecek Venüs ile 11 Nisan'dan itibaren ay boyunca sizi dikkat çekici, karşı cins ile daha yoğun temaslarda kılacak. Başkaları tarafından çekici bulunmak, ilginin üzerinizde olması söz konusu. 

Tutulmanın ilişkiler alanınızda gerçekleşecek olmasıyla 11 Nisan'dan itibaren aşk hayatınızla ilgili hareketli bir süreç yaşayabilirsiniz. 

15 Nisan'da giderler alanınıza geçecek olan burcunuz yöneticisi Merkür ile içsel dengeleriniz adına gerginlikler yaşayabilirsiniz. Eski konular, korkularınız, çevrenizle paylaşmadığınız bazı sıkıntılarla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca gider gelir dengenize ay ortasından itibaren dikkat etmekte özellikle ticari adımlarda temkinli olmakta fayda var. 

Ticari konularda gerçekleştirmek istediğiniz sizin için önemli işler varsa, bunları ya 15 Nisan'dan önce veya Mayıs'ın ilk haftasından sonra koordine etmeye özen gösterin. 

18 Nisan'da gerçekleşecek Yeni Ay hedeflerinizi revize etmek, düzenlemek ve organize olmak açısından size destek verecek. Diğer yandan sosyal çevrenizle ilgili yeni gelişmeler, destekler almak söz konusu. Bir arkadaşınızla ilgili ani bir gelişme veya gerginlik yaşayabilirsiniz. 

20 Nisan'da Güneş'in yer değiştirmesi de sizi daha kırılgan yapabilir. Bu süreçte arkanızdan plan yapılması, düşmanlarınızın sizin hakkınızda konuşmaları, asılsız haberler yüzünden yaşanabilecek sıkıntılara karşı dikkatli olmak, gardınızı alarak işlerinize veya özel hayatınıza devam etmek doğru olur. 

20 Nisan'dan itibaren sağlığınıza da önem vermelisiniz. Bilhassa alerjiler, tiroit sorunları, bağışıklık sisteminizin hassaslaşması dikkat etmeniz gereken başlıca alanlar. Bu ay dikkat etmeniz gereken önemli nokta, öncelikle ay ortasından itibaren iç gerginlikler, bilinç altında biriktirdiklerinizin yüzeye çıkması söz konusu. Duygusal ve zihinsel olarak hassas olacaksınız. Ayrıca ayın son çeyreği defansta kalmak ve kontrolünüz dışındaki gelişmelere karşı sakin olmak önemli olacak. İlişkiler adına şanslısınız ama bu ay genel olarak her konuda tedbirli olmakta önemli. Gelir gider dengenizi de iyi düzenleyin. Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. Sevgili İkizler burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat