Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Girne'de nerede kalalım?

873
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Girne'de nerede kalalım?

Kıbrıs'ın otel ve konaklama konusunda size sunabileceği çok fazla alternatif vardır.  Son 10 yılda Kıbrıs'a yapılan turizm yatırımları sonucunda 2 yıldızlı otellerden 5 yıldızlı otellere kadar misafirlerin  seçebileceği birçok tesis yapılmıştır. 

Girne içinde yer alan Don Otel ve Rox Otel gibi oteller, Karaoğlanoğlu mevkisinde yer alan  Jasmin Court gibi oteller 5 yıldızlı kategori için önde gelen otellerdir. 

Adanın diğer tarafına doğru gidildiği zaman ise Acapulco Otel ya da Magusa tarafında Salamis Bay Kıbrıs'ta tercih edebileceğiniz tesislerdendir.

Girne'nin merkezinde olup daha çok limana yakın ev pansiyon tipinde tesisler bulunmaktadır. Oldukça temiz bu pansiyonları misafirler tercih edebilirler. İnternet gibi iletişim araçları Kıbrıs'ta ücretsiz olarak sunulmaktadır. Özellikle pansiyon ve butik otellerde laptop bilgisayarlarınızı alıp çalışmalarınızı buradan da devam ettirebilirsiniz. 

Konaklama için tercih edilebilecek diğer bir lokasyon ise Bella Pais Manastırı civarındaki köylerdir. 

2014 yılı itibariyle Girne bir konaklama cenneti haline gelmiştir.  Bella Pais bölgesinde yeni açılan pansiyonlar ve butik oteller, adanın farklı koy ve bölgelerinde yapılmış olan lüks tesisler günümüzde Antalya'ya rakip bir konaklama merkezi halini almıştır. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat