Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Gece boşalması nedir?

16,157
kez izlendi
Puan: 4.86 / 5
Detaylı Açıklama

Gece boşalması nedir?

Gece boşalması, gece uyku sırasında bazen rüya görerek bazen de hatırlanan bir rüya görmeksizin cinsel boşalma yani ejakülasyon, meni fışkırması görülebilir. Buna halk arasında ıslak rüya da denilir, bunun sebebi genellikle o sırada görülen erotik, cinsel rüyalarla aynı anda gerçekleşmesidir. Gece boşalması ile karşılaşan her erkek bunu olduğu sırada yani boşalmanın gerçekleştiği anda ya da sabah uyandığında fark eder. Gece boşaldığını fark eden her erkek gördüğü erotik rüyayı her zaman hatırlamayabilir.

Erotik rüyalar, beyini aşırı aktif hale getirir ve erkeklerin ejakülasyon (boşalma) sistemini uyarır ve bu da ıslak gece akıntıları olmasına yol açar.

Gece boşalması tamamiyle normal bir durumdur, bir hastalık belirtisi değildir. Bunun bilimsel kanıtı da erkeklerin yüzde seksen üçlük bir kısmının hayatları boyunca en az bir kere gece boşalması yaşamalarıdır.

Gece boşalması insanın kendi elinde olmayan, genellikle ergenlik döneminde veya genç erişkin yaşta görülen normal bir durum olduğunun bilinmesidir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat