Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Evlenirken hangi masraflardan kaçınılabilir?

1,678
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Evlenirken hangi masraflardan kaçınılabilir?

Evlilik hazırlığı yapan çiftlerin bu süreçte finansal konularda son derece dikkatli davranması ve bütçelerini buna göre planlaması gerekir.

Evlenecek çiftlerin düğün öncesi mümkün olduğunca borçlanmaması gerekir. Çünkü düğün süreci çok heyecanlı olsa da en mutlu gününüzün hemen ertesi günü bu borçların ödenmesi gerektiği gerçeği ile karşı karşıya kalacaksınız. Dolayısıyla bir akşamlık şatafat için borçlanmaya değmez.

Düğün yaparken çok büyük masraflar ortaya çıkabilir. Ancak bu masraflardan kaçınmak da mümkün. Örneğin gelinlik kesinlikle ve kesinlikle yeni diktirilmek zorunda değil. Mutlu bir evliliği olan bir arkadaşınızın gelinliğini kendi düğününüzde giymek için ödünç alabilirsiniz. Düğünün yapılacağı yeri süslemek için yapılacak harcamaları balayında keyifli keyifli harcayabilirsiniz. Düğünden kesilebilecek daha birçok masarf kalemi var.

Evinizi kurarken de bütün eşyaları aynı anda almaya çabalamayın. Nasıl olsa evlendiniz, Takip eden sürede evinizin eşyalarını yavaş yavaş tamamlayabilirsiniz. Zaten evliliğin yıllarında çiftler daha çok gezme ve eğlenmeye vakit ayırır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat