Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Düğün müziği nasıl seçilir?

1,321
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Düğün müziği nasıl seçilir?

Düğün müziği seçilirken düğüne gelecek olan konukların çok çeşitli zevkleri olduğunu düşünmeli ve buna göre müzikler seçmelisiniz. Sadece kendi zevkinize göre seçeceğiniz müziklerin konuklarınızın sıkılmasına neden olabileceği için onlara haksızlık etmiş olursunuz. Bu konuda profesyonel bir DJ'den yardım almak akıllıca olur. Düğün müziğinin tarzını belirledikten sonra sıralamasını belirlemek de çok önemlidir. 


Çift masaları gezerken ya da insanlar yemek yerken daha slow parçaların çalması, daha sonra çift ve insanlar eğlenme aşamasına geldiğinde dans müziklerine geçilmesi sonra da her Türkiye düğününde olduğu gibi oyun havaları ve halaylara geçilmesi düğününüzü unutulmaz kılacaktır. 

DJ ile anlaşırken düğününüzde asla duymak istemediğiniz şarkıları ve özelikle çalınmasını istediğiniz şarkıları ona belirtmeniz önemlidir. Sizde kötü anıları olan şarkıları düğününüzde duymak istemezsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat