Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Düğün mekanı nasıl seçilir?

345
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Düğün mekanı nasıl seçilir?

Düğün mekanı seçerken karar vermeniz zor olabilir. Düğün mekanı aslında düğününü atmosferini belirleyen en önemli unsurdur. Mekan seçimi düğünün konseptini de büyük oranda belirleyecektir. Bu nedenle düğün mekanını seçmeden önce nasıl bir düğün istediğinize karar vermeniz iyi olacaktır. Nasıl bir düğün hayal ettiğinizi düşünün. Ayaklarınız taze çimlere mi bassın, lüks bir saray salonunda mı yoksa deniz kenarında mı evlenmek istiyorsunuz karar verin. 


Elbette düğününüze gelecek insan sayısı da düğün mekanı seçiminde önemli bir nokta. Ayrıca düğün mekanına konuklarınız kolayca ulaşabiliyor olması ve araçlarını park edebilecekleri bir alan olması da önemli bir noktadır. Herkesin düğününüzü iyi hatırlaması sizin için önemli olacaktır elbette. 

Açık havada düğün ya da kır düğünü yapmayı planlıyorsanız her tür hava durumuna karşı mekanın kapalı bir alanının olmasına da dikkat edin. Yağmur altında kalmak istemezsiniz. 

Her mekanın kapanış saati ya da müziği sonlandırma saati bellidir. Bazıları sabah geç geç saatlere kadar müziğe devam ederken bazı mekanlar gece yarısı müziği sonlandırır. Bunu da mutlaka dikkate almalısınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat