Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Dropbox nasıl kullanılır?

17,361
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Dropbox nasıl kullanılır?

Dropbox hem bilgisayarda hem de akıllı telefon ve tabletlerde kullanılabilen bir platformdur. Dropbox, Iphone marka telefonlarda AppStore'dan, Android işletim sistemine sahip olan telefonlarda ise Google Play'den rahatlıkla indirilebilir. 

Dropbox kurulduktan sonra açılış sayfası açılır. Açılış sayfasında daha önce Dropbox hesabınız olup olmadığı sorulur. Mevcut bir Dropbox hesabınız varsa kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Eğer daha önce bir Dropbox hesabınız yoksa, Dropbox'ı kullanabilmeniz için hesap oluşturmanız beklenecektir.

Dropbox ilk açıldığında, Dropbox'ı nasıl kullanabileceğinizi anlatan bir dokümanla Dropbox platformu sizi karşılar.Sağ üst köşeden Dropbox platformunun yükleme kısmına ulaşabilmek mümkün. Bu noktada eğer isterseniz Create Folder ile yeni klasör yaratabilir ya da dokümanlarınızı Upload ile direk yükleyebilirsiniz. Dropbox'a yüklediğiniz dosyalar hem akıllı telefon ve tabletlerden hem de bilgisayarınızdan erişilebilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat