Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Dedeağaç'ta nerelerde konaklayabiliriz?

1,043
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Dedeağaç'ta nerelerde konaklayabiliriz?

Dedeağaç şehir merkezinde ve şehrin biraz daha dışında son derece güvenli bir şekilde kalabileceğiniz oteller ve hosteller mevcuttur.

Şehir merkezinden biraz daha dışarı çıkıldığında, Dedeağaç'a 1,5 km uzaklıkta 5 yıldızlı oteller bulunabilir. Bu otellerin gecelik ortalama fiyatları 80-100 Avro arasında değişmektedir. Fakat Dedeağaç'a günübirlik gitmiyorsanız, 5 yıldızlı oteller yerine 4 yıldızlı otelleri ya da temiz pansiyonları tercih edebilirsiniz.

Dedeağaç'ın biraz daha dışında konumlanan 4 yıldızlı otellerin ortalama fiyatı gecelik 60-80 Avro arasında değişmektedir. Dilerseniz ortalama olarak gecelik fiyatları 40-60 Avro arasında değişen 3 yıldızlı otelleri de Dedeağaç'taki seyahatiniz boyunca tercih edebilirsiniz.

Şehrin kalbinde olan oteller daha az yıldızlı olmalarına rağmen, konumları sebebiyle en az 4 ya da 5 yıldızlı oteller kadar fiyatlandırmada bulunurlar. Dedeağaç'ta konforlu konaklamanıza olanak sağlayacak farklı kalitede ve konseptte birçok otel ve tesis mevcuttur.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat