Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Datça'da nasıl bir gece hayatı var?

2,517
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Datça'da nasıl bir gece hayatı var?

Datça gece hayatı bakımından sakin bir bölgedir. Buraya gelen turistler ya günlük tekne turlarıyla gelirler ya da bu bölgede bulunan otel veya pansiyonlarda konaklarlar. Misafirler için akşamları yemeğe gitmek, bir deniz mahsulü restoranında yemek yemek ya da bir balığın tadına bakmak en önemli aktivitelerden biridir.

Şehir içerisinde yer alan birkaç bar ve diskoda canlı müzik dinlenebilir. Datça'da disko ve barlar yüksek hacimli müziklerin çalındığı çok kalabalık ortamlar olarak tarif edilemez; çünkü Datça sakinlik üzerine kurulmuştur.

Datça'ya geldiğimizde genel olarak dinlenme üzerine bir tatil kurgulamalıyız. Gece eğlencelerinin çok popüler olduğu, ya da gündüzleri uyuyup geceleri yaşayabileceğimiz bir ortam için Datça uygun bir yer değildir. Datça genel olarak insanların gündüzleri yaşayıp geceleri dinlendikleri, sakinlik ve huzur veren turizm bölgelerinin başında yer alır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat