Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Büyüden korunmak için nasıl tütsü yapılır?

13,210
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Büyüden korunmak için nasıl tütsü yapılır?

Büyü insan var olduğundan var olan ve gelecekte de var olmaya devam edecek bir olgu. Büyünün dili, dini, ırkı, coğrafyası ya da kültürü yoktur. Büyü bütün insan topluluklarında mevcuttur. 


Büyü bazı özel usuller ile doğanın gizli güçlerini kullanarak olaylara ve insanlara hakim olma amacını taşıyan eylemlerdir. Dolayısıyla büyü yapıldığında insanların işleri bozulur, aşkları, ilişkileri yolundan çıkar, kısmetler kapanabilir. Büyü elbette bunların tam tersi için de yapılabilir, yani işlerin açılması, kısmetin açılması, gidenlerin döndürülmesi gibi işler için de büyüden yararlanılabilir. 

Eğer ortada büyü olduğundan şüpheleniliyorsa bundan korunmak için tütsülerden faydalanılabilir. Büyüye karşı tütsüler içinde en çok kullanılanı sedir ağacı yaprağından yapılan tütsüdür. Sedir yaprağı tütsüsü büyü olan mekana ya da insana uygulandığında büyü etkisini kırıcı güce sahiptir. Büyüyü bozmak için tütsü yapılırken hangi amaçla yapılıyorsa o amaca göre niyet belirtilmelidir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat