Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğalar 21 - 27 Temmuz 2014 haftası neler yaşayacak?

1,573
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğalar 21 - 27 Temmuz 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu, pazartesi gününün büyük çoğunluğunu burcunuzda geçirecek Ay, sizi hafta başı daha önde ve dikkat çekici kılacak. Salı gününden itibaren İkizler burcunda seyahate başlayan Ay, haftayı ağırlıklı olarak maddi konular ve parasal akışınıza yönelen dikkatiniz ile geçirmenize neden olabilir. 

Boğa burcu haftalık yorum

İletişim alanınızda ikamet eden Merkür ve Venüs, maddi konulara daha girişimci ve sonuca yönelik bakmanızı, maddi beklentilerinizde çevrenizden destek almanızı sağlayacak. Kısa yolculuklar, haberleşme trafiğiniz hız kazanırken, bu hafta aktif olacaksınız. 

Burcunuzun yöneticisinin Merkür ile yaptığı ortaklık, kendinizi iyi ifade etmenizi, olaylara pratik ve çözümsel bakmanızı ve belki de uzun süredir olmadığı kadar tıkanıklıkları çözümleyerek ilerleyebilmenize olanak verecek. 

Bu hafta biriken işlerin tamamlanması ve yeni kontaklar, ortaklıklar, proje çalışmaları ve maddi fırsatlar adına akıcı etkileriniz var.

Güneş'in çarşamba günü Aslan burcuna geçmesiyle, aile ve ev alanlarınız yaklaşık bir aylık süreçte öne çıkıyor. Bu hafta ortasından itibaren, taşınma, ev satın alma veya kiralama, oturduğunuz alanı tekrar düzenleme gibi bekleyen ve tıkanan konular da açılacak. 

Özellikle hafta sonu etkisini gösterecek Yeni Ay enerjisi, bu hafta bu alanlarda çeşitli girişimleri, önümüzdeki hafta daha rahat hayata geçirmenize olanak sağlayabilir. 

Yeni Ay'ın gerçekleşeceği pazar günü duygusal ve zihinsel olarak önemli kararları hayata geçirmemek gerekliliği nedeniyle adım atmak için önümüzdeki haftayı tercih edebilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat