Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu Nisan 2015'te neler yaşayacak?

1,656
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu Nisan 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu, bu ay sizin adınıza hareketli enerjiler söz konusu olacak. Öncelikle 4 Nisan'da ayın başında gerçekleşecek Ay tutulması, mesleki konular, sağlık alanlarınız, hizmet alanları ve size bağlı çalışanlarla ilgili bir süredir biriken, olgunlaşmaya doğru giden olumlu veya olumsuz bir çok durumu sonuca ulaştıracak. 


4 Nisan sonrası işiniz ve mesleki alanlarda ani gelişmelere açık olacaksınız. 

11 Nisan'da para alanınıza geçecek Venüs, ay boyunca maddi alanlarda sizi güzel fırsatlarla karşılaştırabilir. Kendinizi ifade etme adına yine güzel etkileriniz var. Eğer finansal bir konuda çalışıyorsanız veya parasal konularda önemli girişimleriniz veya hedefleriniz varsa, bu ay destekli etkileriniz var. 

15 Nisan'da burcunuza geçecek olan Merkür, ticari konular, iletişim alanlarında sizi yaratıcı ve daha cesur etkilerde bırakacak. 

Mars'ın da ay boyunca burcunuzda seyir edecek olmasıyla sözlü iletişiminize dikkat etmek, konuşurken öfkenizi kontrol etmek şartı ile sizi daha cesur ve girişimci etkilerde tutmaya devam edecek. Merkür partnerinizle veya beğendiğiniz kişiyle daha rahat iletişime geçmenizi ya da bir süredir iletişim kurmayı planladığınız bir kişi veya yüksek mevkide ki biriyle kontağa geçebilmenizi sağlayacak. 

18 Nisan'da gerçekleşecek Yeni ay sizin korkularınızı, bir süredir içinizde biriktirip sabrettiğiniz konu ve durumları aniden ortaya dökmenize neden olacak. ruhsal olarak gerginlikler verebilecek bu süreç 18 Nisan'da aktive olurken, etkilerini 25 Nisan'a kadar sürdürecek. Bir süredir yürümeyen bir ilişki, evlilik, arkadaşlık, anlaşma adına yeni kararlar alabilirsiniz. Veya size kâr ettirmeyen bir iş veya projeyi artık bırakmaya karar verip, bu konularda adım atabilir, girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. 

20 Nisan'da burcunuza geçecek Güneş, sizi bir ay boyunca daha ışıklı ve enerjik tutacak. Kendinizi göstermek ve öne geçmek için yılda bir Ay burcunuzda konaklayan Güneş'ten iyi faydalanmaya bakın. 

Bu ay dikkat etmeniz gereken önemli nokta, öncelikle sağlığınız. Başta beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz. Boğaz enfeksiyonları, ateşli gribal enfeksiyonlar, bronşit ve alerjilere daha yatkın olacaksınız. Astım türü bir sıkıntınız varsa tedbirli olmaya çalışın. Diğer yandan burcunuzda bulunan Mars ve Merkür'ün ayın son haftasında kavuşuma geçmeleriyle sağlığınıza dikkat etmenin yanında, çevrenizle olan ilişkilerinize, kontaklar ve diyaloglara da dikkat etmeniz gerekmekte. Ayrıca fazla gergin olmak, tepkisel davranmak, durumları kişiselleştirmek söz konusu ki ay sonu stres düzeyinize dikkat edin. Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. Sevgili Boğa burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat