Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

BB kremlerin özellikleri nelerdir?

2,461
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

BB kremlerin özellikleri nelerdir?

Bugün sizlerle cilde bakım yapan makyaj ürünleri hakkında konuşacağız. Günlük hayatımızda hepimiz cildimizin daha parlak, daha pürüzsüz görünmesi için çeşitli kozmetik ürünlerinden destek alıyoruz. Ancak bu ürünleri seçerken son derece dikkatli olmamız gerekiyor. Ağır formüllü içerikler cildimizde katman oluşturarak gözeneklerimizi kapatıp cildin nefes almasını engelleyebilir. Bu nedenle tercihimizi daha hafif ve doğal içeriklerle zenginleştirilen ürünlerden yana kullanmalıyız. 

Makyaj yaparken cildinize bakım yapın

Bu amaçla düzenli olarak cilt bakımı yapmak ve kullanım sonrası mutlaka cildi makyajdan arındırmalıyız. Cildimize kusursuz ve canlı bir görünüm vermeyi amaçlarken cildin nem ve vitamin gereksinimlerini de göz önünde bulundurmalıyız. Renkli nemlendiriciler ve hafif içerikli blemish balm yani BB kremler bu konuda son derece ideal seçimler olacaktır.

BB kremlerin görevleri

BB kremler her yaştan kadının severek kullandığı hem bir makyaj bazı hem de nemlendirici özelliğe sahip güneşten koruyan ürünlerdir. Bu akıllı kremlerin görevi cilde pürüzsüz bir görünüm sağlarken aynı zamanda cildi içsel ve çevresel zararlı etkilere karşı korumaktır. BB kremler yaşlanma karşıtı ürünler olup, SPF30, UVA, UVB ışınlarına ve diğer çevresel etkilere karşı da koruma sağlar. BB kremlerin diğer en güçlü özelliği ise cildinize uygun renk seçeneklerinin bulunması ve cildinizdeki kusurları kapatmaya yardımcı olmasıdır. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat