Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başaklar 14 - 20 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,308
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başaklar 14 - 20 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, Pazartesi günü gündelik koşturmalarınız, iş ve mesleki konulardaki işlerin takipleri adına yoğun bir gün olacak.

Salı ve Çarşamba günü ay Balık burcunda konaklarken sizin adınıza gökyüzü güzel fırsatlara açık etkiler verecek. Ortaklı işleriniz, eşiniz veya partnerinizle ilgili konular öne çıkarken bu alanlarda sürpriz gelişmeler olabilir. Ortaklı bir işinizde bekleyen bir konunun artık yol alması söz konusu olabileceği gibi, duygusal alanlarınızda da güzel gelişmeler olabilir.

Hafta başı uzun süredir İkizlerde olan Merkür, Yengeç?e geçiyor ve sizi hedefleriniz, maddi planlarınız, sosyal çevreniz ve kontaklarınız adına destekliyor. Ancak yanılsamalara da açık olmanıza neden olacak etkiler, kararlarınızda akılcı davranmanızı ve bilhassa ikili ilişkilerinizde olayları görmek istediğiniz gibi değil, gerçekçi yaklaşımlarla ele almanızı gerektiriyor.

Perşembe ve Cuma günleri arkadaş ilişkilerinize dikkat etmekte fayda var. Ayrıca bankaların kredi bölümleriyle alakalı önemli bir işiniz varsa, Perşembe ve Cuma günü evrak işlerini daha dikkatli değerlendirin.

Bu hafta masraflarla ilgili hesaplamanızı iyi yapmak ve gelir gider dengeniz de akılcı yaklaşımlarla hareket etmek yine önemli konularınız arasında diyebiliriz. Haftasonu ise seyahatler ve yolculuk planlarına dönük olacaksınız.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat