Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu Nisan 2015'te neler yaşayacak?

1,858
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu Nisan 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, Nisan ayına para ve maddi alanlarınızda gerçekleşecek Ay tutulması ile başlıyorsunuz. 4 Nisan'da aktive olacak tutulma ile maddi konularda ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ay tutulmaları Dolunay sürecinde gerçekleştikleri için beklediğiniz ama yüzleşmediğiniz konularda sizi olayları net görmeye zorlar. Bu nedenle tutulma maddi alanlarınız dışında arkadaşlarınız, sosyal çevreniz ve genel olarak hayatınızda ki hedefler ve yapmak istediklerinizle de ilgili yeni bir dönemi başlatıyor. Bu noktada önünüzdeki 2 aylık süreçte ağırlıklı olmak üzere, gelir gider dengelerinizi iyi planlamak, masraflı bir uğraşınızı veya kar etmediğiniz bir işi artık kapatmak ve maddi olarak daha dikkatli olmanız gereken yeni bir sürece adım atmak zorunda kalabilirsiniz. 


11 Nisan'da kariyer ve iş alanlarınıza geçen Venüs ile yeni fırsatlar, iş olanakları ve teklifler açısından destekli bir süreç geçireceksiniz. Yurtdışı işleri, yabancılarla bağlantılar açısından bu dönem güzel etkileriniz var. Maddi olarak beklediğiniz bir gelir veya alacak, ya da prim sizi rahatlatabilir. Ancak gerek tutulma etkilerinin ay boyunca aktif olması, gerekse genel enerjileriniz nedeniyle maddi fırsatları iyi değerlendirmek, birikime yöneltmek ve riskli yatırımlardan ziyade nakitte olmak daha doğru olacak. 

15 Nisan'da Merkür'ün yer değiştirmesiyle, ticari konular, teknolojik işler, yurtdışı bağlantıları, yabancılarla olan temaslar açısından hareketli olacaksınız. Yayıncılık, medya veya basın, reklam işleriniz varsa, bu süreçle birlikte bu konularda işlerinizi toparlamak veya sonuç almak daha kolay olacaktır. 18 Nisan'da gerçekleşecek Yeni Ay maddi konular, satış veya pazarlama alanları, finansal konular, bankacılık işleri veya banka ilişkileriniz, krediler, teşvikler adına sizi yeni başlangıçlara davet edebilir. Yeni Ay ile bir süredir üstünde düşündüğünüz ama adım atmaya cesaret edemediğiniz bir alanda aniden aktive olmak, koşulları denk getirmek söz konusu olabilir. 

20 Nisan'da Boğa burcuna geçecek olan Güneş'in Merkür'e eşlik etmesiyle, eğitim vermek, kendinizi daha rahat ortaya koymak, seyahatler ve iş yolculuklarının artması ve bu yolculuklarda, yurtdışı temaslarında önemli kişilere ulaşmak söz konusu olacak. eğer işlerinizle alakalı aracı koymak istediğiniz önemli bir kişi varsa 

20 Nisan'dan itibaren destekli olacaksınız. Bu ay dikkat etmeniz gereken konular ise, bilhassa 4 Nisan dolaylarında bankacılık ve kredilerle ilgili işlerinizde acele etmeyin ve mümkünse tam tutulma günü önemli bir girişimde bulunmayın. Genel olarak ise ay boyunca sözlü diyaloglarınıza, yazılı kontaklarınıza, imza attığınız anlaşma ve sözleşmelerde ayrıntılara dikkat etmekte fayda var. Duygusal olarak ise gerçeklerden uzaklaşmadan ilişkinizi veya hoşlandığınız kişiyi değerlendirmeye çalışın. Aşk konusunda gerçekçi yaklaşımlar sonradan pişman olacağınız adımların önüne geçmenize yardımcı olacaktır. Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. Sevgili Başak burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat