Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balıklar 14 - 20 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,246
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balıklar 14 - 20 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu, hafta başı sizi biraz daha kendinize dönük ve içe kapalı tutacak olan enerjiler, Salı?dan itibaren daha renkli ve önde olacağınız etkileri tetikliyor.

Öncelikle bu hafta burcunuzun da içinde olacağı su grubundaki destekleyici açı Salı ve Çarşamba günleri genel olarak daha duygusal ve hassas olmakla birlikte, şans etkilerinizin yükseldiği enerjiler de getiriyor.

Bu hafta aşk, ilişkiler, çocuklar, yolculuklar, eğitim ve maddi alanlarla ilgili konularda güzel etkiler var.

Merkür hafta başından itibaren burç değiştirerek aşk ve ilişkilerle ilgili alanınıza geçerken, hayatınıza yeni bir beraberlik getirebileceği gibi, devam eden bir ilişkiniz varsa, bu alanda da güzel gelişmeler olabilir.

Bu süreçte dikkat etmeniz gereken, fırsat getiren enerjilerin bu fırsatları ele alırken mantığı devre dışı bırakmadan karar vermeniz yönünde çalışması. Duygusal fırsatlar kadar bunları değerlendirirken, karışıklıklara da açık olan etkiler, duygusal hayatınız ve maddi alanlarda şansların akıl ile değerlendirilmesi gerektiğini vurguluyor.  

Hafta sonu Ay tekrar burç değiştirirken, sizin adınıza kısa yolculukları öne çıkarıyor ve çevrenizle ilişkileri de artırıyor. Bu nedenle tempolu bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat