Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu Nisan 2015'te neler yaşayacak?

1,516
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu Nisan 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu, ayın hemen başında 4 Nisan'da gerçekleşecek Ay tutulması sizi maddi konular, parasal alacak verecek işleri, tahsilatlarınız, kredi kartı borçları veya başvuruları, genel olarak krediler ve benzeri anlaşmalar açısından aktif kılıyor. Harcama planlarınızı gözden geçirmeniz gereken bu süreçte, ödeme ve tahsilatlarınıza dikkat edin. 


11 Nisan'da ev ve yuva alanınıza geçecek olan Venüs, yaklaşık olarak ay ortasından itibaren ev değişiklikleri, ev içi tadilatlar, yeni eşya alımları açısından destekliyor. Bir yandan da finansal konularda cesaretli yaklaşımlarınızla bütçe dengeleriniz şaşabilir ki hesaplarınızı iyi yapmalısınız. 

15 Nisan'da da burç değiştirecek Merkür, bu tarihle birlikte haberleşme trafiğinizi arttırıyor. Ay ortasından itibaren teknolojik konular, yeni bir alet veya telefon alımı, işinize teknik bir bağlantı yaptırmak için uygun şartlar söz konusu. 

18 Nisan'da Koç burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay, maddi konularda yeni bir dönemi başlatabilir. Özel hayatınız ve iş alanlarınızda durumları planlamak ama adım atmak için acele etmemek gerekliliği söz konusu. 

20 Nisan'dan itibaren girişimler alanınıza geçecek olan Güneş, iş konularında aktif davranmanıza, iletişime dönük olmanıza, bu süreçte yalnız kalmak istemeyeceğinize işaret ediyor. Ancak özellikle Nisan'ın ikinci yarısı şartların değişim etkisi vermesi öncelikle ele aldıklarınız açısından sabit olmayan etkilerle, değişme ve planlarda sapmalar yaşama söz konusu olacak. bu süreçte kontrol etmek uğruna koşullarınızı zorlamayın. 

Bu ay özellikle sözlü veya yazılı diyaloglarınızda kime ne yazdığınızı iyi kontrol edin. Öfke ile hareket etmeyin ve bir konuyu ele alıp sonuçlandırmadan önce duygusal değil mantıklı davranmak gerektiğini unutmayın. Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. Sevgili Balık burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat