Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslanlar 7 - 13 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,138
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslanlar 7 - 13 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, hafta başı pazartesi ve salı günleri Ay Akrep burcunda Satürn ile birlikte seyahat ederken, sizin adınıza ev ve işinizle ilgili sorumlulukları daha yoğun hatırlatacak. Bu dönemde eviniz, aileniz veya işinizle ilgili bitirmeniz gereken veya bir süredir ertelediğiniz konulara yoğunlaşacak ve sonuç odaklı olacaksınız. Bu iki gün organizasyon yönünüz öne çıkarken, birkaç işi bir arada yürütmeniz gerekebilir. 

Aslan burcu haftalık yorum

Merkür'ün gerilemesinin bitmesi ile bu haftadan itibaren hızlanacak etkiler, sizi arkadaşlarınız, sosyal çevreniz ve dostlardan gelecek destekler adına güzel destekliyor.

Çarşambadan itibaren dikkatiniz, duygusal alanlarınıza, ilişkilerinize, çocuklarla ilgili konulara ve iş dışında yapmak istediğiniz veya yaptığınız uğraşılarınıza yöneliyor. 

Bu hafta duygusal hayatınız adına dikkat etmeniz gereken nokta, özellikle hafta ortasından itibaren artan duygusal ihtiyaçlarınızı doğru yönlendirmeniz ve ilişkilerinizde karşı tarafında ne hissettiğiniz dikkat etmeye gayret ederek adım atmanız.

Öncelikle bu hafta vurgulu olacak Güneş - Mars karesi içinizde biriktirdiğiniz öfke ve gerginliği aniden su üstüne çıkarmanıza ve ikili ilişkileriniz ve yakın çevrenizle ciddi diyalog sorunları yaşama potansiyeli oluşturuyor.

Perşembe gününden itibaren başlayan Venüs - Merkür kavuşum etkisi, sizin adınıza sosyal alanlarınızı ve arkadaşlarla olan ilişkilerinizi renklendiriyor. Sosyal çevreniz vasıtasıyla yeni biri ile tanışma, arkadaş çevrenizin genişlemesi veya onlardan yana destek almanız söz konusu olacak. Ayrıca maddi gelirleriniz adına yeni kazanç etkileri, fırsatlar ve gelirler söz konusu olabilir. Bu etki perşembeden başlayarak önümüzdeki haftada devam edecek.

Cumartesi gerçekleşecek Dolunay, etkisini cumadan itibaren hissettirmeye başlarken, Dolunay dönemi sağlığınıza dikkat edin. Özellikle kemikler, dizler, dişler alanlarınızda üstünde durmadığınız sorunlar birden gün yüzüne çıkabilir. Ayrıca Dolunay sürecinde iş ve mesleki ilişkilerinizde daha dikkatli olmalı, acele kararlar vermemelisiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat