Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslanlar 14 - 20 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,573
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslanlar 14 - 20 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, eşiniz ve partnerinizle ilgili konular sizin için öncelikli olacak. Dolunayın ardından duygusal alanlarda biraz daha sakin ve akılcı bir alana geçiyorsunuz.

Bu hafta Salı ve Çarşamba günleri, gökyüzünde su grubunda gerçekleşecek destekleyici enerji, öncelikle sezgisel anlamda sizi yoğun etkiliyor. İlginç rüyalar göreceğiniz, hislerinizin yükseldiği, farkındalığın sizin için arttığı bir süreç olacak. Olaylara genel yaklaşımınız duygularınız ile olabilir.

Pazartesi günü Merkür?ün burç değiştirerek Yengeç?e geçmesiyle, düşüncelerinizi ifade etmekte zorlanabileceğiniz 3 haftalık bir dönem başladı. Bu dönemde, düşüncelerinizi kendinize saklama veya duygularınızı yanlış ifade etme söz konusu olabilir. Ayrıca ticari bağlantılarınızda akılcı olmalısınız. Sezgileriniz yüksek olacak ama sezgilerinizi mantığınızla ile birlikte sentezlemeniz sizin adınıza önemli.

Perşembe günü burcunuza geçecek olan Jüpiter yaklaşık bir sene kadar burada konaklarken, sizin için birçok fırsatın geleceği bir süreci de göstermekte.

Ancak Jüpiter burcunuza geçeceği Perşembe gününden itibaren bir süre Mars ile yapacağı kare açı ile sizi yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde meseleleri büyütme eğiliminde tutabilir ki bu hafta kısa seyahatler ve çevrenizle iletişimde biraz daha dikkatli olmanızda fayda var.

Hafta sonu ayın boğa burcunda olması özellikle yeme içme konusunda daha dikkatli olmanızı ve yağlı ve karbonhidrat ağırlıklı beslenmeden uzak durmanızı özellikle vurgulamakta. Hafta sonu kilo almaya ve yağ depolamaya bünyeniz daha eğilimli olabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat