Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu Nisan 2015'te neler yaşayacak?

1,816
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu Nisan 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, 4 Nisan'da gerçekleşecek Ay tutulması, hukuki bir konuda beklediğiniz bir davayı sonuçlandırmanıza olanak sağlayabilir. Eğitim, seminer veya başlamak istediğiniz bir kursla ilgili kararlarınızı artık aktive etmek söz konusu olabilir. Tutulma bir süredir beklettiğiniz duygusal veya iş alanlarınızdaki bir girişiminizi hayata geçirmek adına sizi cesur adımlara sevk edecek. 

11 Nisan'da Venüs burç değiştirerek sosyal alanlarınızı aktive edecek. Kariyerinizle ilgili konularda 11 Nisan'dan itibaren ay boyunca destekler alabilecek, sosyal çevrenizden faydalar sağlayabileceksiniz. Aynı zamanda ilişkiler ve aşk konularında flörtlere, duygusal ilişkilere dönük olacaksınız. Ani gelişen bir ilişki ile aşk hayatınız renklenebilir. 

Bu ay ortasından itibaren kariyer ve iş alanlarınızda hareketli bir süreç yaşayacaksınız. Öncelikle 15 Nisan'da iş ve kariyer alanınıza geçecek olan Merkür, finansal konular, maddi alanlar, kariyer hedefleriniz ve ticari konularda sizi destekleyecek. Özellikle bankacılık veya finans alanlarında işleriniz varsa bu ay destekli etkilere sahipsiniz. 

Nisan ayı içinde yapmanız gereken bir sunum, tanıtım veya önemli bir toplantıyı, görüşmeyi eğer 15 Nisan'dan itibaren planlarsanız, sonuç almanız veya kendinizi daha iyi ifade etmeniz söz konusu. İş yerinize uygulamayı planladığınız teknolojik bir yatırım içinde yine 15 Nisan'dan sonrası etkiler daha destekleyici. 

18 Nisan'da gerçekleşecek Yeni Ay, kardeşler, yakın çevrenizle ilgili konulara sizi odaklarken, eğitim, akademik çalışmalar, proje uygulamaları, planları gerçekleştirmek adına başlangıçlar yapmakta uygun koşullar bulmanıza destek verebilir. Bu süreçte başlayan işler, önümüzdeki ayın ilk dolunay döneminde olgunlaşabilir. 

20 Nisan'da kariyer alanınıza geçecek olan Güneş ile, idari konularda başarılar, kendinizi işinizde gösterme, ün kazanma veya isminizin duyulması adına güzel etkiler veriyor. Her durumda ayın son on günü sosyal alanlarda ve kariyerle ilgili konularda yıldızınızın parladığı bir döneme işaret etmekte. 

Bu ay dikkat etmeniz gerekenlere değinecek olursak; öncelikle enerjiler başta kariyer ve iş alanlarınız olmak üzere, aşk ve duygusal konularda dahil, şartları zorlamaya, daha kavgacı ve gergin tepkiler vermeye sizi itebilir. Rekabete açık olacağınız bu süreçte, pire için yorgan yakabilir, ele aldığınız işlerde fazlasıyla gözü kara davranabilirsiniz. Bu nedenle sakin olmak ve durumları duygusal tepkilerle yönetmek yerine, mantıklı davranmaya çalışmak önemli olacak. Sağlığınızda ise iç organlarınıza, kan değerlerinize ve şeker seviyenize özen gösterin, sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyin. 

Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. Sevgili Aslan burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat