Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Amerikan spor otomobillerin özellikleri nelerdir?

8,717
kez izlendi
Puan: 3.75 / 5
Detaylı Açıklama

Amerikan spor otomobillerin özellikleri nelerdir?

Amerikan spor otomobilleri Avrupa markalarına göre çok daha farklıdır. 1969 Corvette Stingray veya 1971 Mustang?den başlayıp gelişerek günümüze kadar gelmiştir. Amerikan spor otomobiller çok güçlü, arkadan itişli ve klasik çizgilere sahip araçlardır. 

Türkiye?de Amerikan spor araba kullanmak zordur çünkü mevcut şartlarda iyi Amerikan servisleri bulunmamaktadır. Bu yüzden Türkiye?de Amerikan spor arabalarını performanslı ve hızlı şekilde kullanmak güçtür. Çünkü aracın bir sorun çıkartıp servise gitmesi durumunda aylarca serviste kalması gerekebilir.

Amerikan spor otomobilleri arkadan itişli ve çok güçlü araçlar olduğu için en ufak bir yağmurda ya da kaygan zeminde hemen kaymaya başlarlar. Arabayı çok iyi kontrol etmeniz gerekiyor. Bu yüzden Amerikan spor arabalarını herkes kullanamaz, ekstra ustalık gerektirir.  

Amerikan spor otomobilleri zaman ilerledikçe gelişti. Eski Amerikan arabaları saçtan yapılıyordu fakat yeni modeller güçlendirilmiş plastikten yapılmaya başlandı. Donanım özellikleri modernleşti. Günümüzde eski, klasik çizgilere ve modern donanımlara sahip Amerikan spor arabalarına sevgi çok daha fazladır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat