Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu Nisan 2015'te neler yaşayacak?

1,954
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu Nisan 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu, ayın ilk haftası 4 Nisan'da gerçekleşecek Ay tutulması başta sağlık alanlarınız olmak üzere, bedensel ve zihinsel olarak kendinize dikkat etmeniz gereken bir sürece işaret etmekte. Kendinizle veya yakınlarınızla alakalı olarak ay boyunca hastane işleriniz artabilir. Tutulma sonrası ay boyunca rekabet ettiğiniz konulara dikkat etmek, düşmanlara karşı savunmada kalmak yine dikkat etmeniz gereken alanlar diyebilirim. Sağlığınızda ise baş bölgeniz ve üreme organlarınız adına hassas bir ay olacak. tutulma iş ve kariyer konularını da aktive edecek ki işinizle alakalı bir süredir devam eden fark ettiğiniz veya etmediğiniz bir sorun, üstlerinizle ilgili gerginlikler aniden aktive olabilir. 


Nisan ayını yöneticilerinizle ilişkiler açısından dikkatli geçirmeye çalışın. 11 Nisan'da yer değiştirecek Venüs ile maddi konularda beklediğiniz farklı alanlardan gelecek destekler adına olumlu enerjiler söz konusu. Banka kredileri, alacaklarınızın tahsil edilmesi, kiralama veya sigorta gelirleri, miras, nafaka kazançları açısından bu ayın 11'inden itibaren destekli olacaksınız. Ancak bu süreç hormonlar, görme sorunları, göz alerjisi veya nezlesi, üreme organları açısından dikkatli olmanızı gerektiriyor. 15 Nisan'da karşı burcunuza geçecek olan Merkür ortaklı işler, ticari girişimler, finans sektörü, satış pazarlama konuları açısından sizi destekleyecek. Merkür, dünyevi alanda açılımlar verirken, ilişkilerinizde kendinizi ifade şekliniz, Merkür - Mars etkileşimi nedeniyle bilhassa ay sonuna doğru gerginleşebilir. Beraberliklerinizde durumları zorlamadan ve karşı tarafı da anlamaya çalışarak değerlendirmeye bakın. 

18 Nisan'da gerçekleşecek Yeni Ay, mesleki konular, birlikte çalıştığınız kişiler adına yeni bir dönemi başlatabilir. Bir çalışanızın aniden ayrılması, sorumluluklarınızı arttırırken, fiziksel olarak yorulmanıza neden olabilir. Yeni Ay Koç burcunda olurken, ani gelişmelere de açık olacaksınız. Plan yapmak, işlerinizi düzene koymak adına Yeni Ay süreci sizi destekliyor. Ancak adım atarken düşünerek ilerlemeniz önceliğiniz olmalı. 20 Nisan'da karşı burcunuza geçecek olan Güneş ile ikili ilişkileriniz sizin için önem kazanacak. Beraberliğiniz, eşinizle olan ilişkiniz, partneriniz odak noktanız olacak. diğer taraftan 20 Nisan'dan itibaren ortaklı iş ve projeler adına çok destekli olacaksınız. Bu süreçle birlikte tek başınıza hareket etmekten ziyade ekip veya ortağınız ile birlikte adım atmaya çalışın. Eğer taşınmak veya yer değiştirmek gibi bir planınız varsa, 20 Nisan'dan itibaren bu konularda destekli etkileriniz var. 

Bu ay dikkat etmeniz gereken önemli noktalar, tek başınıza hareket etmekte kaçınmaya açlışın. Danışmanlık almak adına da iyi enerjileriniz var. Ancak özellikle tutulma sürecinde ve Yeni Ay devresinde sağlığınıza dikkat edin, bedeninizi yormadan, beslenmenize özen gösterin. Şartlar değişikliklere açık olacağı için, parasal konularda riskli davranmak sizi zorda bırakabilir. Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. Sevgili Akrep burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat