Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu erkeği hangi mesleklerde başarılı olabilir?

54,689
kez izlendi
Puan: 4.39 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu erkeği hangi mesleklerde başarılı olabilir?

Akrep erkeği çok yönlü, Mars'ın ve Plüton'un derinliğini taşıyan delikanlılardır. Azimli, istikrarlı, "arzuluyorum" kelimesini yerine getirecek her türlü mesleğe yatkındırlar. Cerrahi konusu Akrep erkekleri için son derece önemli mesleklerden biridir. Tıp alanı ki bunun içinde özellikle röntgen mütehassıslığı, laborantlık, finans, inşaat-yapı sektöründe başarılı olurlar.

Güçlü avukatlar çıkar

Ticaretten ziyade, takım ruhuyla çalışmayı severler. Mesela aile mirasını bir arada tutan ve bunu geliştirip büyüteceği, otoriteyi sağlayacağı alanlarda yer alır. Akrep burcu erkeklerinden güçlü avukatlar çıkar.Akademisyen olurlarsa gen, kan, hastalıkların aile genetiğini araştırma gibi uzun araştırma gerektiren konularda son derece başarılı olurlar. Çok iyi yazar da olurlar. Onlara sosyal ilişkileri gerektiren mesleklerde de rastlayabiliriz. Öğretmenlik, danışmanlık gibi... Yeraltı zenginliklerini yerüstüne çıkaracak; madencilik gibi, gerek çıkarılması, gerek işlenmesi, gerek pazarlanması konusunda son derece başarılıdırlar. Jeoloji, coğrafya, deniz taşımacılığı üzerine de oldukça başarılı olduklarını söylemek mümkün.

Biraz kıskançtırlar

İlişkilerine gelince... Son derece popüler, dost canlısı, her kesimden, her burçtan, her tipten insanla ilişki içine girerler, ki mesleklerine ne katabileceklerini araştırabilsinler. Sosyal ilişkileri gayet iyidir. Biraz kıskanç oldukları için başarılarını engelleyecek rakipleri ile acımasızca mücadele ederler. Ama bunu açık açık yapmazlar. Strateji geliştirirler. Hakkını kimse elinden alamaz. Sadece ona nasıl yer açacaklarını belirleyerek tavırlarını ona göre sergilerler. Akrep erkekleri oldukça başarılı, iş sektöründeki güçlü burçlarından biridir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat