Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

4 Nisan 2015 Ay tutulması sonrası nelere dikkat etmek gerekiyor?

5,101
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

4 Nisan 2015 Ay tutulması sonrası nelere dikkat etmek gerekiyor?

4 Nisan'da gerçekleşecek Ay tutulması, "Kanlı Ay Tutulması" dediğimiz özel bir etkiye sahip. Bu nedenle tutulma sırasında ve sonrasında bazı konularda biraz daha temkinli veya dikkatli olmak gerekebilir. 

4 Nisan 2015 tarihindeki Ay tutulması sırasında oluşan harita önemlidir. Bu tutulmada Aslan burcu yükseliyor. Aslan burcu sabit bir burçtur. Bu durum, tutulma sırasında başlayan olayların veya durumların uzun vadeye yayılacağını göstermekte. Bu etki aynı zamanda yaşayacağımız travma veya sıkıntıları kabul etmekte zorlanabileceğimize de işaret etmekte. Bu nedenle tutulmayı takip eden ilk 2 aylık ve genel olarak da 6 aylık süreçte, şartları zorlamayın ve olayları önce izleyip sonra değerlendirin ve akışa bırakın.

4 Nisan'daki Ay tutulmasına birkaç gün kala duygusal ve ruhsal olarak gergin olabilirsiniz. Bu normaldir. Sakin olup, bunun enerjilerle ilgili olduğunu idrak etmeye gayret edin ve fiziksel ve ruhsal olarak kendinizi zorlamayın, şartların üzerine gitmeyin.

4 Nisan Ay tutulması Terazi burcunda gerçekleşeceği için özellikle duygusal konular, ilişkiler, evlilikler, iş anlaşmaları, sözleşmeler ve önemli kontratlar hayatınızda daha vurgulu olabilir. İlişkilerde ani kopuşlar veya yine ani şekilde evlilik kararları daha vurgulu olacak. Bu etkilerin içerikleri bireysel haritalarınız ile bağlantılıdır. Ancak iyi gitmeyen ilişki veya evliliklerde kopmalar yaşanabilir. İş anlaşmaları adına imza ve benzeri durumları tam tutulma gününe denk getirmeyin. 

Duygusal olarak çok hassas süreçler bilhassa kadınlar için öne çıkacak. Sakin olmak, durumları büyük pencereden bakmaya çalışarak değerlendirmek önemli. 

Tutulmalar tamamlama ve değerlendirme zamanlarıdır. Bu nedenle yaşamınızda ilişkiler, evlilik, duygusal konular adına bir süredir devam eden konular artık sonuca ulaşacaktır. Tutulma yarım olan bir konuyu tamamlamanıza büyük destek verir. 

Terazi enerjisinin öne çıkması nedeniyle mahkeme, hukuk konuları, temyize giden bir davanızın sonuçlanması, hayatınızda adil olmayan konuların düzene girmesi adına yeni bir dönem başlayabilir.

Öte yandan tutulma süreci sizi özgür ve bağımsız olmaya yöneltecek. Sizi daraltan ilişki, kişi, iş ve üzerinizde yük olan her alandan kurtulmak ve farklılaşmak isteyeceksiniz. Yüklerden kurtulmak iyi olsa da, sonraki adımları planlı olmaya özen göstererek ve öngörülü şekilde inşa etmeniz önemli.

Sağlık açısından hormonlar, hormonlara bağlı kan değerleri, böbrek ve bel sorunları, fıtıklar, idrar yolları açısından daha hassas olacaksınız. Baş ağrıları ve migren sıkıntılarınız varsa, bilhassa tutulma öncesi ve sonrası tetikleyebilir. Tutulma sırasında fazlasıyla yoğun ve zorlayıcı enerjiler açığa çıkacağı için takip eden günler ve birkaç gün öncesinde mümkün olduğu kadar sakin olun, radikal kararlar almayın veya uygulamayın, stresten mümkün olduğunca uzak durun ve biraz kendinizle veya sizi rahatlatan insan veya konularla uğraşmaya gayret edin. 

Eğer mümkünse manyetik enerjiyi tutulma öncesi ve sonrası birkaç gün çevrenizden azaltmaya çalışın. Yani, cep telefonları, bilgisayar, wi fi alanlarından, uzun saatler televizyon izlemekten biraz uzaklaşmak çok doğru olur. 

Bedeniniz su toplayacağı için, diyet veya benzeri beslenme düzen değişikliklerini, zayıflama programlarını tutulmadan 2 sonra aktive etmek gerekiyor. Öncesinde bedeniniz farklı tepki verebilir. Tutulmanın hayatınıza güzel açılımlar yapmasını dilerim. Yeni bir konuda görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat